Populārākie ātro kredītu veidi

Populārākie ātro kredītu veidi, kurus izvēlas aizņemties fiziskas personas. Ja Jums ir radušās īslaicīgas naudas problēmas, tad Jūs varat izvēlēties vienu no populārākajiem īstermiņa kredītiem, lai atrisinātu naudas problēmas.

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir ātrs īstermiņa aizdevums, kuru var iegūt bez ķīlas un galvojuma. Ātro kredītu var saņemt pēc reģistrācijas aizdevēja mājas lapā. Pieteikumu iesniedz no sava lietotāja konta ar pāris peles klikšķiem. Populārākie aizdevēji izsniedz ātro kredītu bez ķīlas, bez galvojuma, bez darba vietas, bez regulāriem ienākumiem. Tas ir maksimāli vienkāršs kredīts bez papildus prasībām. Vajag tikai reģistrēties un iesniegt pieteikumu ar interneta starpniecību.

SMS kredīts

SMS kredīts ir ātrs īstermiņa aizdevums, kuru var iegūt bez ķīlas un galvojuma. Prasības ir tieši tādas pašas, kā ātrajam kredītam, lai varētu saņemt naudu savā bankas kontā. SMS kredīta pieteikumu iesniedz pēc reģistrācijas ar SMS palīdzību (nosūtot īsziņu).

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas ir ātrais kredīts, kas tiek izsniegts jaunajiem klientiem. Pirmais kredīts bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas viss bez procentiem un komisijas. Ja aizņemies pirmo reizi pie izvēlētā aizdevēja, tad  Tev ir iespēja saņemt kredītu, kas netiek aplikts ar komisiju un procentiem. Galu galā sanāk, ka būs jāatmaksā tikai tā naudas summa, kuru aizņēmāties.

Ātrais kredīts ārpus interneta

Tas ir ātrais kredīts, kas netiek izsniegts internetā. Latvijā ātro kredītu var saņemt ne tikai internetā, bet arī Latvijas pasta nodaļās, Maxima XX un XXX lielveikalos. Ātro kredītu saņemšana ārpus interneta ir atkarīga no izvēlētā aizdevēja.

Izvēlies, kādu no kredītu veidiem, izpildi reģistrāciju, iesniedz pieteikumu un gaidi naudas pārskaitījumu uz savu bankas kontu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *