Populārākie ātro kredītu sniedzēji Latvijā

SMSCredit.lv un Vivus.lv ir AS “4finance Group” kredītdevēji. Kompānija savu darbu sāka 2008. gadā, izveidojot kredītdevēju SMSCredit.lv, kā arī pēcāk arī līdzīga nosaukuma kompāniju kaimiņvalstī Lietuvā. Uzņēmumu dibinājuši četri draugi, kas kopā mācījušies Rīgas Ekonomikas augstskolā. Kompānija ir piesaistījusi investīcijas no krievu miljardiera Oļega Boiko, kurš pašlaik ir daļa no uzņēmuma vadības. Portālu Vivus.lv firma atvēra 2009. gada Septembrī.

Populārākie?

Aptaujas rāda, ka Vivus.lv un SMSCredit.lv ir populārākie ātrā kredīta sniedzēji Latvijā.

Popularitātes iemesli

Starp emocionāli lādētiem viedokļiem, piemēram, “Tieši [SMSCredit.lv] uzskatu par vienīgo pozitīvo variantu, kur kredīta devējs ir domājis par reālu palīdzību tieši tiem, kam tas visvairāk nepieciešams [domāts portāls labiedarbi.lv]”, atrodami arī citi iemesli, piemēram, “Vienīgos slavas vārdus varu teikt par SMScredit.lv – ko sola, to pilda. Viņiem tad arī uzticos!”

Šo “4finance Group” kompāniju veiksmes pamatā pavisam noteikti ir kvalitatīvs pakalpojums, veiksmīgs mārketings un daudz naudas.

Acīs un ausīs paliekošās reklāmas (autors par šo atvainojas, bet “VI-VUS el-vē” meldiņam tagad vajadzētu skanēt jūsu galvās), kā arī veiksmīgs PR – kas gan cits ir “Labie Darbi”, kā vien veids, kā ar naudu un labu, pozitīvu ideju taisīt vairāk naudas? – un pat nosaukums, kas pašu “sms kredīta” jēdzienu saista ar konkrētu kompāniju, ir dzelzsbetonā un tērauda stieņos klāts šo kredītdevēju veiksmes pamats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *