Populārākais kredīta veids Latvijā

Ikvienam kādreiz pienāk brīdis, kad lieka nauda noderētu vairāk kā jebkad. Šādos brīžos ne vienmēr blakus ir kāds draugs vai paziņa, kas šo naudu varētu aizdot, kā arī naudas lūgšana no paziņām bieži vien mūs nostāda nepatīkamā situācijā. Viens no risinājumiem, kā ātri un ērti iespējams iegūt jums nepieciešamo naudas summu ir patēriņa kredīts.

Patēriņa kredīti ir īpaši piemēroti brīžiem, kad steidzami ir nepieciešam konkrēta naudas summa, kuras šobrīd jums nav, taču jūs zināt, ka laika gaitā tā jums parādīsies.

Patēriņa kredīta lielākie plusi ir:

Labākais

  • Iespēja ātri un bez liekām procedūrām iegūt vajadzīgo summu
  • Nav nepieciešams galvotājs
  • Kredīta atdošanas periodu, atbilstoši kredīta devēja noteikumiem, nosakāt jūs pats.
  • Kredītu iespējams saņemt jau no 20 gadu vecuma
  • Summu ko vēlaties aizņemties (atbilstoši kredīta izsniedzēja noteikumiem) nosakāt jūs pats.

Statistika liecina, ka patēriņa kredīti šobrīd ir populārākais kredītu veids Latvijā. Biežākie naudas aizņemšanās iemesli ir naudas trūkums līdz nākošai algai, elektropreču iegāde un citi neparedzēti izdevumi.

Patēriņa kredītu ir iespējas saņemt gan bankā, gan arī pie ne banku kredītu izsniedzējiem. Kredīta saņemšanas nosacījumi pie abu veidu kredītu sniedzējiem ir visai līdzīgi. Viena no ērtākajām kredītu saņemšanas iespējām ir naudas iegūšana izmantojot internetu. Kredītu saņemšana internetā neprasa daudz laika un ir ērts veids kā atrodoties jebkurā pasaules vietā saņemt naudu jūsu bankas kontā.

Lai iegūtu kredītu internetā jums ir:

  • jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas bankām,
  • jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam,
  • jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem

Patēriņa kredītu Latvijā piešķir vairāki kredītu izsniedzēji, tādēļ ja kredītu kaut kādu iemeslu dēļ nav izsniedzis viens no kredītu devējiem, pastāv iespēja mēģināt pie nākošā, jo, lai gan pamata kritēriji kredītu izsniegšanai ir vienādi, dažas nianses tomēr atšķiras.

Kaut arī kredītu atdošanas termiņi ir elastīgi, pirms aizņemšanās apdomājiet savas iespējas naudu atdot. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *