Pirms ņemt SMS kredītu

Pirms SMS kredīta paņemšanas, jums būtu jāapsver alternatīvi finansējuma rašanas veidi. Tāpat kā ar jebkuru citu kredītu, pastāv riski, kas saistīti ar darījumu un pirms jūs rīkojaties rūpīgi jāizvērtē visi plusi un mīnusi. Ja esat izlēmuši ņemt SMS kredītu, tad ir svarīgi plānot uz priekšu un domāt par atmaksas iespējām.

Pirmkārt

Pirmkārt, jums būtu jāapsver, cik steidzama nepieciešamība pēc naudas patiesībā ir. Vai jums nepieciešams veikt maksu par īri, nokārtot kādu steidzamu rēķinu vai samaksāt par ārsta pakalpojumiem? Vai arī jums “nepieciešams” iegādāties jaunāko IPod modeli vai tās jaunās kurpes no veikala skatloga, kuram katru dienu ejat garām? Bieži vien jums var nākties konstatēt, ka ja strikti ierobežosiet savu budžetu, tad nepieciešamība pēc SMS kredīta izzudīs vai vismaz ievērojami mazināsies.

Otrkārt

Otrkārt, scenārijos, kuros jūs nonākat situācijā, kad aptrūkstas nauda, jums var palīdzēt draugi un ģimene, pie kuriem varat griezties tā vietā, lai dotos pie aizdevēja. Jūs varat secināt, ka tas ir vienkāršākais risinājums, jo jums būs darīšana ar cilvēkiem, ko zināt un kam esat tuvi. Jūsu ģimene un draugi tāpat būs iecietīgāki attiecībā uz atmaksas grafiku un procentu likmēm, tādējādi jums noteikti vērts apsvērt šādu iespēju, ja vēl neesat to izdarījuši.

Esiet piesardzīgi atmaksājot naudu šiem cilvēkiem – biznesa un draudzības jaukšana reizēm var izrādīties kļūda un naudas dēļ attiecības var tikt sabojātas, kas uz ilgu laiku radīs nepatīkamas sajūtas. Viens no iespējamiem risinājumiem ir izvēlēties daudz formālāku pieeju procedūrai un vienoties par konkrētiem kredīta nosacījumiem. Tomēr pārliecinieties, ka jūs ievērojat vienošanos.

Ja esat nolēmuši, ka SMS kredīts jums ir labākais pieejamais variants, tad ir svarīgi apsvērt jūsu iespējas to atmaksāt. Iekļūt parādu spirālē ir pārsteidzoši vienkārši, un ātri vien situācija var kļūt apgrūtinoša un nepanesama, kad sākotnējo aizdevumu nav iespējams atmaksāt, vairākkārt neaizņemoties.

Treškārt

Un treškārt, vai esat par visiem 100% pārliecināti, ka spēsiet SMS kredītu atmaksāt laikā? Vai atvēlēsiet tam naudu, kad saņemsiet nākošo algu? Vai algu saņemsiet pietiekoši drīz? Varbūt ir lietderīgi uz papīra sarakstīt informāciju par mēneša naudas plūsmu un apsvērt ienākumus un izdevumus par laika periodu, līdz kuram plānojat kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *