Pirmais un piektais kredīts bez procentiem

Šādus ātros kredītus bez procentiem piedāvā viens no vecākajiem Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem – Ferratum. Pirmais un piektais kredīts bez procentiem – atmaksā tik daudz naudas, cik aizņēmies. Tas viss bez procentiem un komisijas maksas.

Ferratum piedāvājums

Pirmais kredīts bez procentiem pieejams tikai jaunajiem klientiem, bet piektais tikai esošiem klientiem. Pirmajā reizē tiek izsniegts ātrais kredīts no Ls 10 līdz Ls 200 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 45 dienām. Piektajā reizē tiek izsniegts ātrais kredīts no Ls 10 līdz Ls 400 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 45 dienām.

Ferratum ātro kredītu var saņemt:

  • Latvijas iedzīvotāji ;
  • Vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
  • Ar labu kredītvēsturi;

Kas nepieciešams, lai varētu saņemt kredītu

Būs vajadzīgs bankas konts, e-pasts un mobilais telefons. Ja esi jauns klients, tad Tev vajadzēs veikt reģistrāciju un identificēt bankas kontu. Bankas konta identifikācija notiek pārskaitot Ls 0.01 uz Ferratum bankas kontu.

Ferratum ir viens no vecākajiem un populārākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā. Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā, kas ļauj aizņēmējam ātri un ērti noformēt ātro kredītu. Ja neesi izmantojis Ferratum pakalpojumus, tad reģistrējies un iesniedz pieteikumu, lai varētu saņemt pirmo kredītu bez maksas. Ja Tu jau esi Ferratum klients un neesi aizņēmies vairāk par piecām reizēm, tad piektais kredīts līdz Ls 400 Tev būs bez procentiem.

One Reply to “Pirmais un piektais kredīts bez procentiem”

  • Ne visas dienas piedāvājam bamsakzes likmes, tāpēc ir iespējas iegādāties maksas likmes, kas ir par ļoti simbolisku cenu. Bezmaksas likmes arī ir atkarīgas no dienas, kā pats zini pirmdienas nav ražīgākās dienas ne futbolā, ne sportā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *