Pirkt māju kredītā

Nauda, eiroMājas pirkšana ir nozīmīgs un atbildīgs solis, kas nākotnē varētu radīt patīkamu drošības un komforta sajūtu. Izvēloties Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu mājokli, kā arī tā pirkšanas veidu, Jūsu māja kļūs par Jūsu pili un nākotnē neradīs liekas raizes un problēmas.

Pērkot māju kredītā, noteikti iepazīstieties ar vairāku kredītu izsniedzēju piedāvājumiem, lai izvēlētos konkrētajai situācijai atbilstošāko un izdevīgāko no tiem. Tā kā mājokļa jeb hipotekārais kredīts ir ilgtermiņa aizdevums un tā atmaksa visbiežāk notiek vairāku gadu garumā, pat nelielas izmaiņas aizdevuma procentu maksājumos vai kredīta nosacījumos, var radīt ievērojamu naudas ietaupījumu.

Lai nepārmaksātu par aizdevumu:

Hipotekārais kredīts

  • Noteikti pievērsiet uzmanību dažādu aizdevēju piedāvātajām aizdevumu procentu likmēm un īpašajām akcijām vai atlaidēm, kas tās varētu padarīt izdevīgākas.
  • Noskaidrojiet visas detaļas par papildus maksājumiem un to apjomu, piemēram, maksu par īpašuma vērtēšanu, notariālajiem pakalpojumiem un administratīvajiem izdevumiem, kas varētu būt ieskaitīti aizdevumu procentu maksā vai gluži pretēji norādīti, kā papildus izdevumi, kuru apmaksa jāveic kredīta noformēšanas procesā.
  • Noskaidrojiet vai aizdevuma atmaksas noteikumi un termiņi atbilst Jūsu vēlmēm un spējām tos izpildīt, tādā veidā aiztaupot izdevumus, par atmaksas termiņa pagarināšanu vai citiem maksas pakalpojumiem.

Pirkt māju kredītā šobrīd ir daudz izdevīgāk nekā to īrēt, jo kredīta maksājumu lielums mēdz būt līdzvērtīgs vai pat mazāks par vidējo mājokļa īres maksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *