Pieteikties ātrajam kredītam

Pirmā un galvenā lieta ir reģistrācija, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā. Īstermiņa kredīta uzņēmumā tā ir maksimāli vienkārša, lai katrs varētu pieteikties kredītam bez liekiem apgrūtinājumiem. Ļoti laba ziņa ir jaunajiem klientiem, jo pirmais kredīts ir bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē to, ka aizņēmējam nebūs jāmaksā par kredītu procenti un komisija. Tas ir kredīts bez procentiem un komisijas maksas. Procenti ir aizdevēja procentos izteikta maksa, kura Tev būtu jāmaksā par kredītu izmantošana. Labās ziņas ir tās, ka pirmais kredīts ir bez procentiem un komisijas maksas. Visas izmaksas ir konta aktivizēšana – 0.01 Eur (tikai jaunajiem klientiem). Tev būs jāpārskaita viens cents uz aizdevēja kontu, lai pabeigtu reģistrāciju (aktivizētu savu lietotāja kontu) caur kuru varēsi pieteikt kredītu, redzēt visas darbības un kontrolēt savu kredītu internetā.

Pieteikties ātrajam kredītam

Pieteikties ātrajam kredītam

Piesaki kredītu izpildot pāris vienkāršus soļus. Pirmais un galvenais ir jau minētā reģistrācija un konta aktivizēšana. Pēc reģistrācijas un konta aktivizēšanas – piesaki kredītu no sava lietotāja konta. Izvēlies kredīta summu un atmaksas termiņu, lai varētu izdarīt pieteikumu kredītam no sava lietotāj profila. Atmaksas termiņš ir tas termiņš, kuru Tu izvēlēsies un pēc kura Tev būs jāveic naudas pārskaitījums uz aizdevēja kontu. Ir divi varanti, kā atmaksāt kredītu – atmaksāt visu summu vai izmantot pakalpojumu atlikt kredīta atmaksu, kas ļauj atlikt kredīta pamata summas atmaksu.

Kāpēc aizņemties?

Pirmais ātrais kredīts un pirmais SMS kredīts ir bez maksas. Tu vari pieteikt kredītu līdz Eur 300 bez maksas. Tev nebūs jāveic nekādi papildus maksājumi un Tur nav apslēpti nekādi knifi. Tavas vienīgās izmaksas būs par konta aktivizēšanu jau minētais viens cents. Un protams arī kredīts, jo tas netiek dāvināts, bet gan aizdots. Tev būs jāatmaksā tikai tā summa, kuru Tu aizņēmies. Arī atmaksas termiņu vari izvēlēties pats, kas maksimāli var būt līdz pat 30 dienām. Ja būs nepieciešams, tad varēsi izmantot papildpakalpojumu „atlikt kredīta atmaksas termiņu”, lai pagarinātu sava kredīta atmaksas termiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *