Piesaki kredītu un saņem Valentīndienas dāvanu

Aizņemies ātro kredītu no SMScredit.lv un dāvanā saņem 2 biļetes uz Valentīndienas koncertu „Mīlestība īstajā brīdī”, kas norisināsies 18. februārī plkst. 20:00 Arēna Rīga! Akcijas laiks no 01.01.2013. līdz 01.02.2013. Atceries – biļešu skaits ir ierobežots!

SMScredit Valentīndienas akcija

Par SMScredit.lv īpašo piedāvājumu

 1. Piesakies pirmajam vai atkārtotam kredītam no Ls 150;
 2. Saņem ātro kredītu;
 3. Stundas laikā saņem kodu biļešu saņemšanai uz savu reģistrēto mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi;
 4. Apmaini kodu pret biļetēm
 5. Kods derīgs 2 koncerta biļešu saņemšanai;
 6. Kodu vari izmantot no 05.01.2013. līdz 18.02.2013.

Labākās Latvijas un pasaules mīlas dziesmas Intara Busuļa, Aijas Andrejevas, Laura Reinika, Musiqq un paša Maestro Raimonda Paula izpildījumā. Romantisku atmosfēru varēs baudīt ne tikai klausoties lielisku mūziku, bet arī fotografējoties Valentīndienas foto salonā, kā arī vienkārši pabūt kopā ar savu mīļoto.

Kā apmainīt kodu pret biļetēm?

Apmaini kodu pret biļetēm, nospiežot pogu „Pirkt” vai uzrādot kādā no sekojošām „Biļešu serviss” tirdzniecības vietām: Dailes teātrī, Rīgas Kongresu namā, kā arī SIA “Statoil Fuel & Retail Latvia” tirdzniecības vietās;

Pirmais kredīts bez maksas

SMScredit.lv izsniedz pirmo kredītu bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Pirmais kredīts bez maksas līdz Ls 200 ir spēkā arī akcijas laikā. Pirmais kredīts bez maksas pieejams tikai jaunajiem klientiem (aizņemoties pirmoreiz). Jāpiebilst, ka biļetes uz Valentīndienas koncertu „Mīlestība īstajā brīdī” tiek dāvinātas gan jaunajiem klientiem (aizņemoties pirmoreiz), gan esošiem klientiem (aizņemoties atkārtoti).

3 Replies to “Piesaki kredītu un saņem Valentīndienas dāvanu”

 • 01.02.2013.

  Papildu informācija par SMScredit.lv klientu koncertu

  SMScredit informē, ka saistībā ar lielo klientu atsaucību, ielūgumi uz SMScredit klientu koncertu „Mīlestība īstajā brīdī” vairs nav pieejami. Ar 01.02.2013. tiek pārtraukta turpmāka kodu piešķiršana un kodu apmainīšana pret ielūgumiem vairs nav iespējama.

  Paldies visiem, kuri izmantoja iespēju!

  Tiekamies gada sirsnīgākajā koncertā „Mīlestība īstajā brīdī” 18. februārī Arēnā Rīga plkst. 20:00!

  SMScredit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *