Pieprasītākie kredīti Latvijā

Ātrie kredīti strauji kļūst par straujāk augošajiem visvairāk pieprasītajiem kredītiem Latvijā. Šīs tirgus daļas pieauguma iemesls ir fakts, ka tie ir ļoti viegli iegūstami un aizpilda plaisu īstermiņa kredītu tirgū, kam var ļoti viegli piekļūt. Vairumā gadījumu piešķirtā nauda tiek izmaksāta aizņēmējiem 10 līdz 30 minūšu laikā, kad tie piesakās ātrajam kredītam.

Tas padara tos par lielisku iespēju, kad runa ir par jebkādu īslaicīgu finansiālu problēmu pārvarēšanu. Jūs varat aizņemties līdz 400 eiro un vairāk, kas ir jāatmaksā pilnā apmērā vai pēc maksājuma grafika Jūsu izvēlētajā termiņā.

Kur aizņemties ātro kredītu ātrāk

Pieprasītākie kredīti Latvijā

Salīdziniet aizdevējus un iesniedziet pieteikumu pie izdevīgākā piedāvājuma aizdevēja. Viss process un naudas saņemšana bankas kontā aizņems ļoti neilgu laiku.

Kāpēc ātrie kredīti saņem tik daudz sliktu atsauksmju?

Bieži laikrakstos, TV ziņās un citur tiek vēstīts, apgalvojot, ka likmes, kas jāmaksā aizņēmējam par ātrajiem kredītiem, ir nesamērīgi augstas. Iemesls tam ir fakts, ka viņi bieži izmanto GPL (gada procentu likmi) salīdzinājumam. Šis nav derīgs salīdzinājums – tas ir tāpat kā salīdzināt interneta kafejnīcas apmeklējuma gada izmaksas. Iemesls tam ir tas, ka ātrie kredīti tiek piešķirti tikai uz nelielu laiku (30 dienām pārsvarā) un ne uz gadu, kā novērtēšanai arī ir tikusi izstrādāta GPL.

Kad Jūs salīdzināt tos ar līdzīgu tirgū pieejamu produktu likmēm, ātro kredītu likmes patiesībā ir ļoti konkurētspējīgas. Arī tad, ja Jūs izņemat ātro kredītu, Jūs zināt, tieši cik daudz Jums izmaksās viss process. Aizdevēji parasti prasa fiksētu maksu, pamatojoties uz summu, ko esat aizņēmušies. Maz tiek runāts par bezmaksas kredītu, kura procentu likme ir 0%, jo tas ir kredīts bez procentiem un komisijas, kuru var saņemt aizņemoties pirmoreiz.

Vēl viens līdzīgs produkts ir SMS kredīts, kuru likmes arī ir daudz izdevīgākas, ja salīdzina šī aizdevēja likmes ar citām. Tas ir ļoti svarīgi, ka jums nav jāpagarina SMS kredīts vēl uz mēnesi, jo Jums būs jāatmaksā papildus mēneša procenti pēc pilnas likmes. Tam, protams, ir būtiska ietekme uz kopējām SMS kredīta izmaksām. Ja Jums ir jāpagarina SMS kredīts vēl par mēnesi, Jums vajadzētu atmaksāt, cik vien iespējams, jo Jums būs jāmaksā tikai par summu, kas ir atlikusi. Jāpiebilst, ka arī SMS kredītu var saņemt bez maksas (aizņemoties pirmo reizi).

Tātad, neskatoties uz sliktajiem aprakstiem presē, Jūs kļūstat jaunāko upuri finanšu krīzei, ko var atrisināt ar salīdzinoši nelielu kredītu. Ātrais kredīts ir labs risinājums, ja apzinieties, ka naudu nāksies atmaksāt.

Tie ir ātri un ērti tik ilgi, kamēr Jūs atmaksājat tos pilnībā nepagarinot atmaksas termiņu un tiem arī ir konkurētspējīgas cenas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *