Patēriņa kredīts līdz 10 000 eiro

Patēriņa kredīts līdz 10 000, ir visā pasaule plaši izplatīts aizdevums, kurš paredzēts dažādu, nepieciešamu lietu vai pakalpojumu iegādei un apmaksai, steidzamu izdevumu segšanai, kā arī īslaicīgu finansiālu grūtību novēršanai.

Visbiežāk cilvēki noformē patēriņa kredītus, lai:

500 eiro

 • Apmaksātu steidzamu remontu, piemēram, automašīnai, veļasmašīnai vai citām sadzīvē nepieciešamām lietām,
 • Veiktu lielākus pirkumus, kurus nav iespējams apmaksāt ar līzinga palīdzību,
 • Apmaksātu medicīnas pakalpojumus,
 • Iegādātos dārgus medikamentus,
 • Izkļūtu no īslaicīgām finansiālām grūtībām.

Saņemot šo aizdevumu, jums nav jāatskaitās, par to kur tas ticis izlietots, turklāt patēriņa kredītu līdz 10 000 var saņemt bez jebkādas ķīlas vai galvotāja.

Lai atvieglotu, jau tā vienkāršo kredīta pieteikšanas un saņemšanas procesu, tekstā jūs atradīsiet atbildes uz trīs galvenajiem, ar aizdevuma saņemšanu saistītajiem jautājumiem

Kur saņemt kredītu?

Patēriņa kredītus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Izvēloties saņemt patēriņa kredītu pie baku izdevēja, jums būs jādodas uz kādu no banku filiālēm, taču nebanku aizdevēji piedāvā visu aizdevuma saņemšanas procesu veikt, izmantojot internetu.

Kas var saņemt patēriņa kredītu?

Lai ar kredīta saņemšanu nerastos liekas problēmas, jums jāatbilst pāris standarta noteikumiem, kas lielākoties visiem aizdevējiem ir vienādi un atšķiras tikai atsevišķās niansēs.

 • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar beztermiņa uzturēšanās atļauju un vecuma robežas no 18 līdz 75 gadiem ( daudzi aizdevēji patēriņa kredītu piešķir no 20 gadiem).
 • Jāsaņem regulāri, ietiekoši lieli ienākumi, kas ļautu kredītu atmaksāt.
 • Jābūt savam bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam, mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei ar, kur palīdzību būtu iespējams ar jums kontaktēties.
 • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā vai kā citādi pārkāpis kredītsaistības.
Kā var saņemt patēriņa kredītu?

Ir

Lai izvēlētos izdevīgāko aizdevumu, pirms aizdevuma pieteikšanas, jāapskata vairāku aizdevēju piedāvājumi un jānoskaidro vai tie nepiedāvā kādu īpaši izdevīgu akciju, kas būtu piemērota tieši jums. Akcijas ir redzamas aizdevēju mājas lapā, ka arī kredītu salīdzinātajā, ja aizdevējs piedāvā bezmaksas aizdevumu. Kad atrast piemērotākais aizdevuma piedāvājums, atliek izpildīt pāris vienkāršus soļus:

 1. Aizdevēja mājas lapā atrodamajā kredītu kalkulatorā, jānorāda jums nepieciešamā kredīta summa un vēlamais aizdevuma atmaksas termiņš. Kad tas izdarīts, jāklikšķina uz pogas kas izsaka jūs vēlmi kredītu saņemt, piemēram, „pieteikties aizdevumam” vai „saņemt aizdevumu”.
 2. Jāaizpilda reģistrācijas forma un jāpārskaita reģistrācijas apstiprināšanas maksa 0,01 eiro cents uz mājas lapā norādīto bankas kontu.
 3. Jāgaida kredīta apstiprinājums, ko saņemsiet mobilajā tālrunī īsziņas formā, kā arī uz jūsu norādīto e-pasta adresi.
 4. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda pavisam drīz nonāks jūs bankas kontā.

Patēriņa kredītu līdz 10 000 iespējams saņemt 15 minūšu laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *