Patēriņa kredīts auto iegādei

Auto – pirmais, otrais, trešais (bet reti kad pēdējais) – ir svēta lieta, tāpēc nevajag kaunēties par vēlmi to iegūt ātrāk. Ja nauda nav pieejama uzreiz, bet jums ir stabili ienākumi un, vēl jo vairāk, cerība, ka tie nākotnē pieaugs, tad auto varat iegūt jau tagad ar patēriņa kredītu auto iegādei. Šajā rakstā apskatīsim Mogo un InCredit piedāvājumus auto patēriņa kredītam.

Mogo patēriņa kredīts auto iegādei

Mogo patēriņa kredīts auto iegādei

Mogo piedāvā auto kredītu ar pirmo iemaksu 10% vērtībā no auto. Kredīts ir pieejams ikvienam LR pilsonim ar regulāriem ienākumiem. Izdevīga ir piedāvātā procentu apmaksa – ja vari atmaksāt kredītu ātrāk, tad netiek piešķirti papildus procenti.

Kredīta termiņš ir līdz 5 gadiem. Tam tiek piemēroti zemi un caurskatāmi procenti. Noformēt līgumu ir ērti un vienkārši – to varat izdarīt internetā vai klientu apkalpošanas centrā. Aizdevumu varat noformēt pāris minūtēs, bet to apstiprinās pāris stundu laikā. Mogo piedāvātais kredīts ir vienkāršs risinājums visiem, kas vēlas iegādāties auto, piemēram, no privātpersonas vai auto salona, kurā nav pieejami līzinga pakalpojumi.

InCredit patēriņa kredīts auto iegādei

InCredit

InCredit līdz 2012. gadam piedāvāja auto kredītu bez pirmās iemaksas. Tagad patēriņa kredītu auto iegādei varat saņemt summā līdz 25 000 eiro (no 21 gada vecuma), kā arī ar pirmo iemaksu 10% apmērā no summas. Lai saņemtu kredītu, vajadzīgi regulāri ienākumi, t.i., darbs. Ja tas saistās ar ilgstošu prombūtni no Latvijas, būs nepieciešams arī galvotājs.

Summā līdz 6000 eiro nav nepieciešama ķīla un KASKO apdrošināšana, taču termiņš ir tikai līdz 5 gadiem; no 6000 līdz 25 000 eiro diemžēl nepieciešama KASKO apdrošināšana. Auto tiek reģistrēts uz jūsu vārda, tāpat kā izmantojot Mogo.lv pakalpojumus. Aizdevumu varat noformēt internetā, taču noslēgt līgumu būs jādodas uz kādu no filiālēm.

Kuru izvēlēties auto iegādei?

Maksimālie termiņi un līguma nosacījumi pie abiem aizdevējiem ir ļoti līdzīgi, taču maksimālā summa ir lielāka pie InCredit. Ja jūsu noskatītais auto maksā vairāk, kā 10 000 eiro, tad jāizvēlas ir InCredit. Esiet gudrs un salīdziniet procentu maksājumus katrā no mājaslapām. Pēc informatīvā “kredītu kalkulatora”, kas pieejams gan Mogo, gan InCredit šķiet, ka izdevīgākais uz doto brīdi ir InCredit piedāvātais auto kredīts.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *