Patēriņa aizdevums

EiroPatēriņa aizdevums jeb patēriņa kredīts ir īpašs aizdevuma veids, kura saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, turklāt tā apmaksu iespējams veikt ar dalīto maksājumu palīdzību.

Patēriņa aizdevumi, atkarībā no izvēlēta kredīta izsniedzēja, tiek piedāvāti 50 līdz pat 10 000 eiro apmērā ar atmaksas termiņiem sākot no 2 mēnešiem līdz 5 gadiem. Tā kā gan aizdevuma summu, gan atmaksas termiņu diapazons ir visai plašs, aizdevumu iespējams izlietot visdažādākajiem mērķiem.

Sākotnēji šis aizdevumu veids tikai radīts neparedzētu izdevumu segšanai, kā arī lielāku pirkumu veikšanai, taču atsevišķās situācijās to iespējams izmantot pat automašīnas vai dzīvokļa iegādei, kā arī lielāku ārstniecības vai ceļojumu izdevumu segšanai pirms tam pārliecinoties, ka to pārdevēji nepiedāvā segt pakalpojumu izmaksas ar dalīt maksājumu palīdzību.

Pieteikties

Patēriņa aizdevumus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji un to piedāvāto kredītsaistību noteikumi ir ļoti līdzīgi. Tā kā aizdevuma noformēšanai nav nepieciešama ieķīlājamā vai kāda cita īpašuma vērtēšana, kredīta noformēšanas process neaizņem daudz laika un vēlamais aizdevums personas rīcībā nonāk tās pašas dienas laikā.

Lai izvēlētos izdevīgāko no aizdevumu piedāvājumiem, pirms kredīta noformēšanas, veiciet patēriņa aizdevumu piedāvājumu salīdzināšanu, tāda veida noskaidrojot, kurš no kredītu izsniedzējiem piedāvā Jūsu vēlmēm atbilstošāko un izdevīgāko aizdevumu.

Der zināt, ka kredīts ir atbildība. Aizņemieties gudri un atbildīgi, pirms tam pārliecinoties, ka izvēlēto patēriņ kredītu spēsiet atmaksāt bez liekiem sarežģījumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *