Par kredīta atdošanu

Ko darīt, ja neesi saņēmis rēķinu? Ja neesi saņēmis rēķinu, tad sazinies ar savu aizdevēju – zvanot, rakstot vai izmantojot citas piedāvātās iespējas, kā sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu.

Kur atmaksāt ātro kredītu? Ātro kredītu var atmaksāt vairākos veidos! Izvēlies sev ērtāko veidu un veic maksājumu par kredītu. Atmaksāt ātro kredītu var internetbankā, jebkurā bankas filiālē, jebkurā Latvijas pasta nodaļā, Narvesen un Plus Punkts klientu apkalpošanas vietās vai citur, ja tādu iespēju piedāvā aizdevējs. Ne visi aizdevēji piedāvā tik daudz atmaksas vietas! Kur veikt ātrā kredīta atmaksu – meklē aizdevēja mājas lapā pie jautājumiem un atbildēm.

Kas jānorāda, veicot maksājumu par ātro kredītu? Norādi saņēmēju, reģistrācijas numuru, saņēmēja banku, kontu un informāciju saņēmējam. Pie saņēmēja bankas norādi banku, kurā arī Tev ir bankas konts, jo tādā gadījumā nebūs jāmaksā komisija par pārskaitījumu. Neaizmirsti norādīt kredīta rēķina numuru pie maksājuma mērķa.

Ja Tu nevari atmaksāt ātro kredītu laikā, tad pagarini ātrā kredīta atmaksas termiņu. Teju visi Latvijas aizdevēji piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Šis pakalpojums ļauj atlikt ātrā kredīta pamata summas atmaksas termiņu. Tas palīdzēs nesabojāt kredītvēsturi, ja radīsies problēmas ar kredīta atmaksu. Kredīta atmaksu drīkst pagarināt tik reizes, cik ir vajadzība, ja vien nepārkāp kredīta līguma noteikumus.

Aizņemies atbildīgi. Ja esi aizņēmies ātro kredītu un nauda Tev ir ienākusi ātrāk nekā plānoji, tad zini, ka ātro kredītu var atmaksāt pirms termiņa. Tas nav papildpakalpojums, tās ir Tavs tiesības. Ja Tavi plānotie ienākumi kredīta atmaksai ir aizkavējušies, tad pagarini kredīta atmaksas termiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *