Par kredīta aizņemšanos

Par kredīta aizņemšanos

Kādas ir prasības, lai varētu saņemt ātro kredītu Latvijā? Parasti tās ir 3 līdz 5. Jums jāatbilst aizdevēja pieprasītajam vecumam, kredītvēsturei un Jums jābūt mobilajam telefonam un bankas kontam, lai aizdevējs varētu pārskaitīt naudu. Latvijā ātro kredītu var saņemt sākot no 18 gadu vecuma un beidzot ar 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi, bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām citās iestādēs. Ja Tev ir pozitīva kredītvēsture, esi vecumā no 18 līdz 75 gadiem un Tev ir mobilais telefons un bankas konts, tad Tev nebūs problēmas saņemt ātro kredītu internetā dažu minūšu laikā

Cik bieži var aizņemties ātro kredītu? No viena aizdevēja varat aizņemties neierobežotu reižu skaitu, ja netiek pārkāpti noteikumi. Viens cilvēks vienā reizē var saņemt vienu ātro kredītu no viena aizdevēja. Nākamo kredītu var saņemt tikai tad, kad ir atmaksāts iepriekšējais un ir pagājušas 7 dienas (bieži sastopama prasība) no iepriekšējā kredīta atmaksas brīža.

Cik daudz var aizņemties? Tas ir atkarīgs no aizdevēja. Visbiežāk pirmajā reizē var saņemt līdz Eur 100, Eur 150, Eur 200 un vairāk. Ja nauda tiek atmaksāta laikā, tad nākamajā reizē (ja rodas vajadzība) tiek piedāvāta daudz lielāka naudas summa.

Kas ir pirmais kredīts bez maksas? Šis piedāvājums dod iespēju saņemt naudu bez maksas. Šis piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas no izvēlētā aizdevēja pirmo reizi. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts ir bez procentiem un komisijas – atgriez tik, cik paņēmi. Visi Latvijas aizdevēji nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Kāpēc tiek atteikts ātrais kredīts? Tev ir bojāta kredītvēsture un atrodies parādnieku reģistros. Atsevišķi aizdevēji reizi pa reizei izsniedz ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Katrs klients tiek vērtēts individuāli. Kredītu var atteikt, ja neatbilsti aizdevēja nosacījumiem vai esi norādījis kļūdainus datus reģistrācijas laikā. Ātrais kredīts tiks atteikts, ja nebūsi nomaksājis iepriekšējo kredītu un nebūs pagājušas vismaz 7 dienas kopš atdevi ātro kredītu. Jums drīkst būt kredīts citā iestādē vai bankā, bet bez kavējumiem un pārkāptām parādsaistībām.

Cik ātri var saņemt ātro kredītu? Ātrais kredīts tiek ieskaitīts klienta kontā dažu minūšu laikā. Tas aizņems aptuveni 10 līdz 20 minūtes. Ātrais kredīts tabulā vari apskatīt aizdevēju vidējo kredītu izsniegšanas laiku. Tas ir tikai aptuvenais izsniegšanas laiks, jo ātrais kredīts var tikt izsniegts ātrāk un vēlāk.

Kādi dokumenti ir vajadzīgi, lai varētu saņemt ātro kredītu? Ātrais kredīts tiek izsniegts bez dokumentu kalniem. Jums nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, ne dokumenti, ne izziņas, jo ātrais kredīts ir maksimāli vienkāršs aizdevums bez papildus prasībām.

Ātrais kredīts ir populāra izvēle neparedzētos gadījumos, pirms svētkiem, un īstermiņa finanšu iztrūkuma gadījumos kopumā. Ātrais kredīts palīdzēs piepildīt vēlmes, piedāvājot izdevīgus īstermiņa kredītus. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *