Par bankas kontu

Jums būs nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā. Jūsu bankas kontā jāatrodas vismaz Eur 0.01 (1 cents), jo šāda summa ir nepieciešama, lai varētu identificēt bankas kontu (obligāta prasība jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi).

Ja atbilsti kredīta sniedzēja noteikumiem, tad ātrais kredīts pēc pieteikuma saņemšanas uz Jūsu bankas kontu tiks pārskaitīts dažu minūšu laikā. Vairums ātro kredītu tiek apstiprināti aptuveni 10 līdz 20 minūšu laikā.

SMScredit.lv bankas konti

Ja Tavs konts ir Swedbank bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik Bankā ātro kredītu savā bankas kontā saņemsi 10 līdz 20 minūšu laikā pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas. Ja Tavs bankas konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Jāpiebilst arī tas, ka ne visiem Latvijas aizdevējiem ir tik daudz bankas konti, kā SMScredit.lv. Tas viss tiek stāstīts tāpēc ka, ja Tavs bankas konts ir SEB bankā, tad kredīts tiks pārskaitīts uzreiz, bet ja Tavs bankas konts ir citā bankā, kurā bankas konts nav aizdevējam, tad pārskaitījums no viena bankas konta uz otru aizņems vairāk laika. SMScredit.lv gadījumā nav par ko uztraukties, jo SMScredit.lv ir parūpējies, lai ātrais kredīts tiktu nogādāts līdz klientam maksimāli ātri. Pirms piesaki ātro kredītu pie aizdevēja – pārliecinies vai izvēlētajam aizdevējam ir tāds bankas konts, kā Tev.

Bankas konta identifikācija

Tas pats attiecas uz bankas konta identifikāciju/reģistrācijas pabeigšanu. Bankas konta identifikāciju pārskaiti uz tādas pašas bankas kontu. Ja Tev ir bankas konts Swedbank, tad identifikācijas maksu pārskaiti uz aizdevēja Swedbank bankas kontu. Ja Tu pārskaitīti konta identifikāciju uz dažādām bankām, tad aizdevējs naudu saņems daudz vēlāk, kas nozīmē, ka arī kredītu saņemsi daudz vēlāk.

Kādi bankas konti ir manam aizdevējam?

Ja Jums ir svarīgs ātrā kredīta saņemšanas ātrums, pārliecinies pats, kādi ir bankas konti Jūsu izvēlētajam aizdevējam. Bankas konti ir uzrādīti aizdevēju mājas lapās sadaļā „Kontakti”/„Par mums”. Ja nevari atrast bankas kontus izvēlētajam aizdevēja, raksti vai zvani un saņem atbildi aizdevēja darba laikā. Lielāko un atpazīstamāko aizdevēju gadījumā nevajadzētu uztraukties, jo vienmēr ir pieejami populārāko Latvijas banku bankas konti.

Šis raksts ir domāts aizņēmējiem, kuriem ātrā kredīta saņemšanas ātrums ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc aizņemties ātro kredītu internetā. Aizņemieties gudri!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *