Papildus līdzekļi svētkiem

Gada garumā ir vairāki svētki, kuri ļauj mums atpūsties no ikdienas rutīnas un izbaudīt patīkamas izjūtas, taču, tuvojoties svētkiem, rodas papildus tēriņi, kurus ne vienmēr varam atļauties. Lai nebūtu jāatsakās no svētku svinēšanas vai vismaz nelielas to atzīmēšanas, svētkiem varam sākt gatavoties jau laikus un iegādāties nepieciešamas lietas pakāpeniski, tādā veidā neizjūtot tik lielu finansiālo spriedzi un radot svētku sajūtu jau laikus.

Ziemassvētki

Ja, jau šobrīd zināt, ka jums būs nepieciešami papildus līdzekļi svētkiem un sagatavoties vairs nepaspēsiet, pastāv vairākas iespējas naudas gūšanai. Viena no tām ir īstermiņa aizdevumi jeb tautā labi zināmiem ātrie kredīti. Svētku periodā vairāki ātro kredītu izsniedzēji rīko dažādas akcijas un piedāvā atlaides kredītu komisijas maksām vai pat izsniedz aizdevumus bez maksas.

Kredīta ņemšanu nevajadzētu sasteigt un aizdevuma noformēšanu veikt krietni pirms laika, kad tas patiešām ir nepieciešams. Ātrā kredīta noformēšana un saņemšana notiek tās pašas dienas laikā un parasti prasa vien dažas minūtes, līdz ar to kredīts nav jāpiesaka vairākas nedēļas iepriekš.

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kuru atmaksas periods parasti nav garāks par 30 vai 45 dienām, līdz ar to, pirms kredīta noformēšanas jābūt drošam, ka ar šo laiku pietiks, lai naudu spētu atgriez pilnā apmērā. Rodoties situācijai, ka jau pēc aizdevuma saņemšanas saprotat, ka tik ātri aizdevumu nespēsiet atmaksāt, pastāv iespēja atmaksas termiņu pagarināt par 30 dienām, taču tas ir maksas pakalpojums, kas nav iekļauts sākuma komisijas maksā.

Ja papildus līdzekļus svētkiem esat nolēmis gūt ar ātrā kredīta palīdzību, jums jāizvēlas aizdevējs, kura piedāvājums jums šķiet vispiemērotākais. Izdevīgāko aizdevēju iespējams atrast izmantojot ātro kredītu salīdzinātāju, kurā visu aizdevēju piedāvājumi, tiek vērtēti pēc vairākiem kritērijiem. Salīdzinot aizdevēju piedāvājumus jāatceras, ka tieši svētku laikā aizdevēji rīko dažādas papildus akcijas, kuras var netikt iekļautas kredītu salīdzinātājos, taču par tām iespējams uzzināt no reklāmām, kā arī aizdevēju mājas lapās.

Kad esat izvēlējies aizdevēju, pārbaudiet vai atbilstat tā noteiktajiem kredīta saņemšanas nosacījumiem. Parasti tie ir standarta nosacījumi:

  • Jums jābūt vecuma robežās no 18 līdz 75 gadiem (lielākā daļa aizdevēju kredītus piešķir no 20 gadiem)
  • Jums jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam,
  • Jums jāsaņem regulāri ienākumi, kas būtu pietiekoši lieli, lai segtu aizdevumu.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā,
  • Jums jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, e-pasta adresei un aktīvam mobilā tālruņa numuram.

Ja atbilstat iepriekš minētajiem noteikumiem problēmām ar kredīta saņemšanu nevajadzētu rasties.

Aizdevums palīdzēs radīt svētkus, taču, lai patīkamas emocijas turpinātos vēl ilgi, pirms aizņemšanās kārtīgi apdomājiet vai spēsiet aizdevumu atmaksāt laikus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *