Palīgs neparedzētu izdevumu gadījumā

Tehnoloģiju attīstība un dzīves līmeņa paaugstināšanās mūsdienās ir ļāvusi attīstīties tādai pakalpojumu nozarei kā kredīti internetā, kas nebūt nav tikai lielai sabiedrības daļai zināmie ātrie kredīti, ko piedāvā nebanku kredītdevēji, bet arī, piemēram, patēriņa kredīts kādā no komercbankām, ko var ērti noformēt internetā. Dzīvē nereti var rasties situācijas, kad ir nepieciešams ātri atrisināt dažāda veida problēmas, piemēram, automašīnas remonts, piesakoties kredītam internetā, tomēr pirms aizdevuma ņemšanas nedrīks apjukt lielajā piedāvājuma klāstā un ir nepieciešams izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko kredītu.

Ātrie kredīti internetā

ZUZ

Ātrais kredīts ir aizdevums, ko piešķir nebanku kredītdevēji uz noteiktu laiku – pirmais aizdevums parasti ir līdz 300 eiro un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā, savukārt, aizņemoties otro reizi, maksimālā aizdevuma summa, kā arī atmaksas termiņš palielinās – pie atsevišķiem kredītdevējiem pat līdz 24 mēnešiem.  Šādiem kredītiem ir raksturīgs:

  • Lielākā daļa aizdevēju piedāvā pirmo kredītu aizņemties bez maksas, kas nozīmē to, ka atdot vajadzēs tieši tik, cik kredītņēmējs ir sākotnēji aizņēmies. Bet svarīgi atcerēties, ka šis nosacījums ir spēkā tikai tad, ja aizdevums tiek atmaksāts laikā, pretējā gadījumā kredītdevējs piestāda kredīta pagarināšanas procentu likmi;
  • Ātrie kredīti tiek piešķirti bez ķīlas vai galvojuma;
  • Tiem var pietiekties internetā, aizpildot kredīta pieteikuma anketu;
  • Tie tiek piešķirti pāris stundu laikā.

Tomēr ir nepieciešams ņemt vērā to, ka ātrie kredīti ir viens no dārgākajiem aizdevuma veidiem, tādēļ to vajadzētu izmantot tikai neparedzētiem un steidzamiem izdevumiem.

Patēriņa kredīts – aizdevums lielākiem pirkumiem

Naudas maks

Patēriņa kredīti internetā ir pieejami gan banku, gan arī nebanku kredītdevēju piedāvātajā pakalpojumu klāstā un tiem ir raksturīgs:

  • Aizdevuma summa var būt līdz pat 15 000 eiro;
  • Atmaksas termiņš parasti ir no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem;
  • Tiek piešķirti bez ķīlas vai galvojuma ( aizņemoties naudu bankā, lielāka aizdevuma gadījumā, var būt nepieciešams norādīt galvotāju);
  • Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, patēriņa kredīta gadījumā vairāk tiek pievērsta uzmanība personas kredītvēsturei.

Patēriņa kredīti internetā var tikt izmantoti dažādiem mērķiem – dzīvokļa vai automašīnas remonts, medicīnisko pakalpojumu atmaksa un tamlīdzīgi-, bet pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi izvērtēt tā nepieciešamību, kā arī savas iespējas atmaksāt kredītu.

Kredītlīnija –iespēja piekļūt papildus līdzekļiem jebkurā laikā

Kredītlīnija

Kredītlīnija ir salīdzinoši jauns pakalpojums, ko piedāvā gan bankas, gan arī nebanku aizdevēji, un šis aizdevuma veids atšķiras no abiem iepriekšējiem ar to, ka naudas līdzekļi tiek piešķirti kā sava veida kredītkarte, no kuras var noņemt tikai nepieciešamo naudas summu, bet pārējo atstāt citiem neparedzētiem gadījumiem. Procenti šajā gadījumā tiek maksāti tikai no izlietotās naudas summas.

Kā redzams, kredīti internetā ir plaši pieejami, tomēr tos vajadzētu izmantot atbildīgi, pārliecinoties par savām iespējām tos atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *