Pakāpeniska parādu atmaksa

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas, kura ir izveidota ar mērķi apvienot atbildīgus aizdevējus un veicināt ātro kredītu nozares ilgtspēju, biedri piedāvā iespēju grūtībās nonākušajiem kredītņēmējiem, kuriem ir paņemti aizdevumi pie vairākiem kreditoriem, vienoties par pakāpenisku parādu atmaksu, ievērojot katra kredītņēmēja iespējas parādus atdot. Tieši šī iemesla dēļ, izvēloties konkrētu kredītdevēju, pievērs uzmanību tam, vai tas ir augstāk minētās asociācijas biedrs. Par to vari pārliecināties asociācijas sadaļā “Biedri”.

Kredītu pārfinansēšana jeb apvienošana

Ātro kredītu pārfinansēšana ir salīdzinoši jauns pakalpojums, ko piedāvā dažādi aizdevēji un kas izpaužas kā vairāku kredītu apvienošana vienā patēriņa kredītā. Kredītu apvienošanas rezultātā ieguvējs ir patērētājs, jo:

  • Visi ātrie kredīti tiek apvienoti vienā ikmēneša maksājumā – Tev nav jāveic bankas pārskaitījumi katram kredītdevējam atsevišķi;
  • Šādā veidā var tikt samazināta mēneša procentu likme, jo, atsevišķi maksājot katram kredītdevējam, procentu likmes summējas un mēneša ietvaros tās būs lielākas nekā kredītu apvienošanas gadījumā;
  • Tā ir iespēja izstrādāt individuālu kredīta atmaksas grafiku, turklāt vairāki aizdevēji piedāvā iespēju paņemt kredīta brīvdienas, kas ļauj sākt atmaksāt kredītu tikai, piemēram, no trešā mēneša. Šāds pakalpojums var Tev ļaut veidot uzkrājumus, kas savukārt palīdzēs ātrāk atmaksāt kredītu.

Ekspertu konsultācijas par kredītu ņemšanas jautājumiem

Aizdot naudu

Ja Tev ir radušās grūtības ar ātro kredītu atmaksu, un Tev ir nepieciešama palīdzība, Tu vari vērsties pie finanšu konsultatiem pēc palīdzības. Piemēram, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija piedāvā bezmaksas finanšu un juridiskās konsultācijas, kuras var saņemt jebkurš nebanku aizdevumu kredītņēmējs.

Šādas konsultācijas var būt noderīgas, jo speciālisti palīdzēs Tev rast piemērotāko risinājumu Tavām kredītu problēmām, kā arī var palīdzēt vest sarunas ar konkrētiem kredītdevējiem par kredītu atmaksas pagarināšanu vai grafika maiņu.

Ja gadījumā Tu esi saskāries ar situāciju, kad nevari atmaksāt paņemto kredītu laikā, pirmais, ko vajadzētu darīt ir – sazinies ar kredītdevēju un centieties atrisināt konkrēto problēmu kopā. Bet, lai nenonāktu šādā situācijā, pirms kredīta ņemšanas vienmēr izvērtē aizdevuma nepieciešamību, kā arī savas iespējas atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *