OrangeKredit ātrais kredīts

OrangeKredit – veids, kā ātri un ērti saņemt ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvotāja. OrangeKredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no 10 Ls līdz 200 Ls apmērā ar atmaksas termiņu no 10 dienām līdz 30 dienām. Pieteikties kredītam var ātri, ērti un konfidenciāli.

Pieteikties kredītam internetā:

OrangeKredit ātrais kredīts

Tiešsaistes pieteikums aizņems tikai pāris minūtes. Aizpildiet pieprasījuma veidlapu jeb reģistrāciju, iepazīstieties ar vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem, atķeksējiet nepieciešamos laukus, apstipriniet lietotāja profilu un pieteikums kredītam būs iesniegts.

Kas var saņemt ātro kredītu

  • Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji
  • vecumā no 21 līdz 70 gadiem
  • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs
  • ar bankas kontu un mobilo telefonu

Ja esi jauns klients, tad Tev būs jāveic bankas konta identifikācija jeb lietotāja profila apstiprināšana. Bankas konta identifikācija jeb lietotāja profila apstiprināšana izmaksās 0,10 Ls, kurus jāpārskaita uz OrangeKredit bankas kontu. Šāda prasība ir visiem Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem. Cenas gan ir atšķirīgas, jo parasti aizdevējs pieprasa pārskaitīt 0,01 Ls. Ja Tev ir mazāk nekā 10 santīmi uz bankas kontu un tu gribi aizņemties internetā, tad apskati citus aizdevējus – šeit, kuri pieprasa tikai 0,01 Ls konta identificēšanai. Ja Tu gribi aizņemties ātro kredītu no OrangeKredit, bet bankas kontā nav ne santīma, tad otrs variants ir doties uz OrangeKredit biroju un pieteikties aizdevumam uz vietas. Piesakoties kredītam OrangeKredit birojā Jums būs jāuzrāda pase vai autovadītāja apliecība personas identifikācijai.

Cik liels OrangeKredit ātrais kredīts pieejams

OrangeKredit piedāvā ātros kredītus no 10,00 Ls līdz 200,00 Ls ar atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Ja esi jauns klients un aizņemies pirmo reizi, tad Tu drīksti pieteikties kredītam līdz 75,00 Ls. Ja aizņemtā summa tiks atmaksāta laikā un netiks pārkāpti OrangeKredit līguma nosacījumi, tad jau otrajā reizē Tev būs pieejama maksimālā piedāvātā summa 100,00 Ls. No trešās reizes varēsi pieteikties kredītam līdz 150,00 Ls, bet no ceturtās un visas turpmākās reizes – maksimālā pieejamā summa 200 Ls.

Kā atmaksāt ātro kredītu

Uzreiz pēc ātrā kredīta saņemšanas, Tev tiks izsūtīts rēķins. Reģistrācijas laikā atzīmē, kādā veidā vēlies saņemt rēķinu. Rēķinu vari saņemt e-pastā, pa pastu uz norādīto adresi vai deklarēto adresi. Rēķinu var atmaksāt jebkurā bankā vai jebkurā VAS „Latvijas pasts” nodaļā. Rēķinā norādītais maksājums veicams rēķinā norādītajā termiņā. Atmaksājot rēķinu laikā un nepārkāpjot Orange kredit līguma nosacījumus, aizņemoties atkārtoti varēsi saņemt daudz lielāku naudas summu.

OrangeKredit darba laiks ir katru darba dienu no 9:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 18:00. Ja rodas jautājumi, tad šajos laikos droši vari uzdot jautājumus, lai rastu atbildi. Ņem ātro OrangeKredit aizdevumu atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *