Opencredit.lv

Opencredit dod iespēju aizņemties ātro kredītu no Eur 50 līdz Eur 1500 uz termiņu līdz 12 mēnešiem. Pirmais kredīts līdz Eur 350 ir bez procentiem. Ja Tev ir regulāri ienākumi un atbilsti dažiem Opencredit nosacījumiem, tad vari saņemt aizdevumu dažu minūšu laikā. Pirms aizņemies ātro kredītu no Opencredit, izlasi visu rakstu.

Opencredit ātrais kredīts ir bez ķīlas un galvojuma. Tas tiek izsniegts, ja Tev ir darba vieta vai oficiāli ienākumi. Jāatgādina, ka Tas nav kredīts pret darba algu, tas ir ātrais kredīts ar dažām prasībām.

Kas var saņemt naudu no Opencredit?

  • Latvijas iedzīvotāji;
  • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Ar regulāriem ienākumiem;
  • Ar labu kredīta vēsturi;
  • Ar bankas kontu un mobilo telefonu;

Pirmais kredīts bez procentiem

Opencredit jaunajiem aizņēmējiem izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. Tas ir ātrais kredīts no Eur 50 līdz Eur 350. Opencredit izsniedz ātro kredītu atkarībā no aizņēmēja maksātspējas. Tas nenozīmē, ka jebkurš Latvijas iedzīvotājs ar darba vietu var saņemt ātro kredītu Eur 1500.

Kas īsti ir pirmais kredīts bez procentiem

Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Tas ir ātrā kredīta veids, kas ļauj aizņemties ātro kredītu bez procentiem un komisijas. Katrs aizdevējs cenšas piesaistīt sev jaunus klientus. Pirmais kredīts bez procentiem ir viens no tādiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus.

Opencredit komisija

Kredīts tiek izsniegts tikai reģistrētiem lietotājiem. Ja esi jauns Opencredit klients, tad Tev jāveic reģistrācija un jāapstiprina bankas konts. Reģistrācija ir bez maksas, bet bankas konta identificēšana izmaksās Eur 0.01 (1 cents), ko vajadzēs pārskaitīt uz Opencredit bankas kontu. Aizņemoties atkārtoti, bankas konts nav jāidentificē, jo pietiek tikai ar vienu reizi. Tā ir prasība, ko pieprasa visi Latvijas īstermiņa kredīta sniedzēji, lai varētu pieteikties un saņemt ātro kredītu internetā. Tā ir normāla samaksa par konta identificēšanu, jo mazāk vairs nevar. Ja Tavs aizdevējs pieprasa vairāk kā Eur 0.01, tad aizņemies citur, jo teju visi Latvijas aizdevēji par konta identificēšanu pieprasa pārskaitīt tikai 1 centu.

Kredītam var pieteikties Opencredit mājas lapā vai nosūtot SMS (SMS kredīts). Kredīts tiek izsniegts tikai reģistrētiem lietotājiem. Tev atliek reģistrēties vai ieiet savā lietotāja profilā, ja vēlies saņemt naudas kredītu no Opencredit.

3 Replies to “Opencredit.lv”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *