Opencredit ātrais kredīts

Opencredit piedāvā Latvijas iedzīvotājiem aizņemties ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Opencredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no EUR 50 līdz EUR 1500 uz laiku līdz 12 mēnešiem. Pirmais kredīts līdz EUR 350  no Opencredit aizdevēja ir bez procentiem.

Pieteikties Opencredit kredītam

Saņemt ātro kredītu

Uzņēmums ir mainījis nosaukumu uz “Moneza. Noklikšķinot uz “Saņemt ātro kredītu Tagad”, Jūs tiksiet novirzīti uz Moneza jeb OpenCredit jauno mājas lapu.

Aizpildi reģistrāciju, lai varētu pieteikties Opencredit kredītam. Pēc reģistrācijas pārskaiti 1 centu uz Opencredit norādīto bankas kontu, lai varētu apstiprināt lietotāja profilu. Pēc tam pāris minūšu laikā tiks pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu.

Kas var saņemt Opencredit ātro kredītu

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām
  • ar regulāriem ienākumiem

Tev būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, lai varētu saņemt naudu no Opencredit. Vienam Opencredit klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Ja Tev jau ir paņemts ātrais kredīts pie Opencredit, tad nākamajam varēsi pieteikties tikai tad, kad būsi atdevis ātro kredītu.

Kā atmaksāt Opencredit ātro kredītu

Ātro kredītu var atmaksāt jebkurā bankas filiālē, kā arī caur internetbanku. Galvenais ātrā kredīta atgriešanas nosacījums ir to atdot līdz noteiktajam termiņam. Ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma var tikt atmaksāts jebkurā brīdī līdz kredīta termiņa beigām. Tas nozīmē, ka Opencredit ātro kredītu var atmaksāt arī pirms termiņa beigām.

Pirmais kredīts bez procentiem

Opencredit.lv

Opencredit visiem jaunajiem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu ātro kredītu līdz 350 eiro. Piesakoties kredītam līdz 350 eiro, Tev atmaksas brīdī būs jāatmaksā tikai pamata summa. Aizņemoties, piemēram, 111 eiro uz 22 dienām, Tev pēc 22 dienām būs jāatmaksā tie paši 111 eiro. Aizņemoties, piemēram, 190 eiro uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 190 eiro. Tas nozīmē, ka pirmais Opencredit ir bez procentiem un komisijas maksas – atmaksā tik daudz, cik paņēmi.

Opencredit darba laiks

Opencredit ātrā kredīta pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet naudas pārskaitījumi uz bankas kontu tiek veikti darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 09:00-18:00. Ātrais kredīts tiek piešķirts aptuveni 15 minūšu laikā. Ātrais Opencredit kredīts tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas brīdī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *