Online kredīts bez maksas

Bankās ir pieejami dažādi pakalpojumi – kredītlīnija, overdrafts, patēriņa kredīts -, ar kuriem varat samērā īsā laika sprīdī aizņemties naudu, kuru varat tērēt pēc saviem ieskatiem. Un tomēr, pēc Latvijas ātro kredītu devēju asociācijas (LĀKDA) datiem, katru mēnesi vairāk nekā 1000 cilvēku aizņemas savu pirmo ātro online kredītu. Vai tiešām uzticība, kuru bankas zaudēja finanšu krīzes gados, ir vienīgais iemesls tam, kāpēc iedzīvotāji vēl joprojām izvēlas ātro kredītu, nevis bankas piedāvātos pakalpojumus?

Iesniegt pieteikumu kredītam

Online kredīts bez maksas

Tas aizņems tikai dažas minūtes! Pirmais online kredīts jeb ātrais kredīts internetā ir bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi. Izvēlies savu aizdevēju šeit, kurš izsniedz pirmo online kredītu bez maksas!

Ātrā kredīta priekšrocības, salīdzinot ar banku aizdevumiem:

●             Ātrums: bankā jūs nekad nenoformēsit kredītu 15 minūšu laikā, pat ne dienas laikā, jo bankas rūpīgi analizē iejauktos riskus, jūsu kredītvēsturi un ienākumus.

●             Kredītvēsture: atkarībā no kredītu devēja, jūsu kredītvēsture var tik un var netikt ņemta vērā. Bankās to ņem vērā vienmēr.

●             Dokumenti: ātrā kredīta noformēšanai nav vajadzīgs uzrādīt nekādus dokumentus; bez tam, šo kredītu var noformēt internetā, pāris minūšu laikā. Ja esat saskāries ar bankām, tad noteikti jau zināt, cik daudz un dažādu līgumu ir jāparaksta, lai noformētu niecīgāko aizņēmumu.

●             Noformēšanas izmaksas: pirmkārt, noformēt līgumu pie ātro kredītu sniedzēja var vai nu bez maksas, vai ieskaitot Eur 0.01 kredītdevēju kontā, lai apstiprinātu jūsu konta numuru. Otrkārt, jebkura birokrātiska procedūra bankā ir saistīta ar izmaksām – vismaz Eur 5, kas ir daudz, ja vēlaties aizņemties mazāku summu.

●             Caurskatāmība: ātro kredītu sniedzēju mājas lapas ir efektīvas un caurskatāmas – jūs vienmēr zināsit, cik tieši jums vajadzēs atdot noteiktajā termiņā. Aizņemoties no bankas, jūs, pat pārtērējot pāris centus overdraftā, nezināsit, cik lielu summu jums vajadzēs atdot, ja vien nebūsit izlasījis desmit ar juridisku žargonu pārpludinātas līguma lapas.

Ātrā kredīta trūkumi, salīdzinot ar banku aizdevumiem:

●             Augstāki aizdevumu procenti: lai kā rēķina, ātrais kredīts ilgtermiņā ir daudz neizdevīgāks par bankas sniegtajiem kredītiem.

●             Pārāk viegli aizņemties: var rasties problēmas kredītu atdot, jo aizņemties var pat nepadomājot par atmaksu.

●             Limitētas summas: Aizņemties vairāk par 150 eiro pirmajā varēs reti pie kura kredītdevēja.

Kopsavilkums

Online kredīts nenoliedzami ir ar savām priekšrocībām, bet arī trūkumiem. Tas, vai aizņemties ātro online kredītu, vai nē, ir pilnībā atkarīgs no situācijas, kurā esat nonācis. Atbildot uz raksta sākumā pausto jautājumu – vai tiešām iedzīvotāji tik ļoti neuzticas bankām, ka no tām neaizņemas -, var teikt, ka diez vai, jo ātrais kredīts bieži vien ir ne tikai ātrāks, bet arī lētāks risinājums, nekā kredīts bankā. Ja aizņemsities gudri, arī jūs varēsit izkļūt no finanšu ķibelēm ar ātro kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *