Online kredīts

Online kredīts – ātrs īstermiņa kredīts bez apgrūtinošām prasībām. Online kredītu priekšrocība ir ātra un ērta naudas saņemšana ar interneta starpniecību. Jums tikai nepieciešams bankas konts un mobilais telefons, lai varētu saņemt naudu dažu minūšu laikā.

Piesaki kredītu online

Online kredīts

Izvēlies aizdevēju, reģistrējies un piesaki vēlamo naudas summu!

Online kredīti nebūs piemēroti, ja Jūs regulāri vēlaties izmantot online kredītus internetā bez ķīlas, lai segtu citas ilgtermiņa saistības. Online kredīti nebūs piemēroti, lai segtu kredītus un parādus citur, jo tas radīs vēl lielākas grūtības atmaksāt parādus. Kredītu Jūs varat saņemt arī tad, ja Jums jau ir kredīts citā uzņēmumā vai bankā. Ātrais online kredīts ļauj saņemt naudu un norēķināties par pakalpojumu vai preci, bet naudas atmaksu veikt vēlāk. Ātrais kredīts ir ātrs risinājums un tas nav piemērots ilgtermiņa mērķiem.

Kāpēc izvēlēties online kredītu?

Pirmais kredīts bez maksas;

Iespēja saņemt naudu visātrāk;

Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu;

Bezmaksas apkalpošana.

 Saņemt online kredītu

Pirmais kredīts bez maksas – aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi. Pirmo kredītu bez maksas piedāvā vairāki ātro kredītu izsniedzēji. Tu vari saņemt vairākus pirmos kredītus bez maksas, ja aizņemsies katru reizi pie cita aizdevēja. Visi Latvijas aizdevēji garantē ātru naudas pārskaitīšanu uz Jūsu bankas kontu. Atsevišķi aizdevēji naudas pārskaitīšanu veic pat 10 minūšu laikā, bet parasti tas aizņem aptuveni 15 minūtes. Lielākā daļa aizdevēju saviem klientiem piedāvā pakalpojumu „pagarināt kredīta atmaksas termiņu”. Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu ļauj atmaksāt naudu daudz vēlāk. Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu ir maksas pakalpojums. Ieskaiti pagarinājuma maksu un atliec kredīta atmaksu. Šis pakalpojums ir labs risinājums situācijā, kad nespējat atgriezt kredīta pamata summu noteiktajā līguma laikā.

Kas var saņemt

Lai saņemtu online kredītu internetā bez ķīlas Jums jābūt pozitīvai kredīta vēsturei, bez ilgstoši kavētiem maksājumiem. Online kredīts tiek izsniegts sākot no 18 gadu vecuma. Tas tiek izsniegts līdz pat 75 gadus jauniem Latvijas iedzīvotājiem. Kā jau tika minēts, tad Jums būs vajadzīgs bankas konts un mobilais telefons. Tev bankas kontā jābūt vismaz 1 centam, jo tie ir kopējie izdevumi, lai jauns aizņēmējs varētu saņemt online aizdevumu. Vienu centu jāpārskaita uz aizdevēja kontu no kura vēlaties aizņemties. Tas ir pavisam vienkārši – Jūs veicat reģistrāciju, apstiprināt lietotāja profilu pārskaitot aktivizācijas maksu (parasti Eur 0.01) un gaidāt aizdevumu savā bankas kontā. Reģistrācija, lietotāja profila aktivizācija ir obligāta prasība visiem Latvijas aizdevējiem, kas izsniedz ātrus un izdevīgus kredītus internetā. Aizņemoties atkārtoti – lietotāja profils vairs nav jāapstiprina. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi pie katra aizdevēja ir jāveic reģistrācija. Pozitīvais ir tas, ka jaunie klienti var saņemt pirmo kredītu bez maksas.

Online kredītu saņemt internetā  ir vienkāršāk, ātrāk un izdevīgāk! Pieejams arī 2018. gadā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *