Onefinance.lv kredīti

Onefinance.lv ir finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj paņemt patēriņa kredītu, auto līzingu un arī apvienot kredītus vienā. Onefinance.lv ir nebanku kredītdevējs, kura īpašnieks ir ONEFINANCE group SIA. Tas ir kredītu brokeris, proti, Onefinance.lv savieno klientus ar kredītdevējiem. Vēl Onefinance.lv var nosaukt par kredītu starpnieku. Šajā rakstā apskatīsim Onefinance.lv sniegtos pakalpojumus.

Ko nozīmē tas, ka onefinance.lv ir brokeris?

Aizdot naudu

Tas nozīmē, ka tiek piedāvāti citu kredītdevēju pakalpojumi, izmantojot onefinance.lv kā starpnieku. Lai gan ir visnotaļ vienkārši salīdzināt dažādu kredītdevēju nosacījumus, ir daudz grūtāk salīdzināt viņu piedāvājumus, kas tiek doti, kad ir apstrādāti jūsu dati par algu, izdevumiem, utt. Tāpēc nav teikts, ka šī brokera piedāvātie pakalpojumi obligāti būs dārgāki (vai lētāki) par tiem, kurus piedāvā citi kredītdevēji bez starpniekiem. Savā ziņā onefinance.lv ir izdevīga kompānija, jo ietaupa jums laiku, savukārt kredītdevējiem atrod jaunus klientus, pārņemot no viņiem mārketinga funkcijas un citas lietas.

Onefinance.lv piedāvātie pakalpojumi

  • Patēriņa kredīts – lv patēriņa kredīts pieejams summā no €300 līdz €10 000 un termiņā no 3 līdz 72 mēnešiem. Procentu likme ir no 12% līdz 38% gadā.
  • Auto līzings – pieejams summā no €1000 līdz €15 000 un termiņā līdz 72 mēnešiem.
  • Kredītu apvienošana – kredīts, lai apmaksātu jau esošos aizdevumus. Summa no €500 līdz €2500 un termiņš līdz 72 mēnešiem. Tiek izmantots, ja ir radušās problēmas apmaksāt tekošos kredītus, kā arī gadījumos ja samaksāt vienu kredītu ir izdevīgāk.
  • Kredīts pret auto ķīlu – ieķīlājot savu auto, onefinance.lv piedāvā aizdevumus no 3 līdz 72 mēnešiem, kā arī saņemt par auto līdz pat 90% no tirgus vērtības, summā līdz 10 000 eiro. Ieķīlājot savu auto, jūs varat turpināt ar to braukt.
  • Kredīts ārzemēs strādājošiem – tie, kas strādā ārzemēs, arī var aizņemties, izmantojot onefinance.lv. Aizdevuma summa ir no 500 līdz 7500 eiro.

Jāpiemin, ka visi šeit minētie pakalpojumi pieejami cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem. Aizdevums tiek noformēts 30 minūšu laikā, aizdevuma līgums tiek piegādāts ar kurjerpastu. Procentu likme ir mainīga un ir atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumiem. Aizdevumi pieejami no 18 gadu vecuma cilvēkiem, kuru ienākumi mēnesī ir vismaz 360 eiro pēc nodokļu nomaksas – proti, vidusmēra cilvēkam bez apgādājamiem cilvēkiem, tie būs aptuveni 500 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Tā kā onefinance.lv piedāvā citu kredītdevēju pakalpojumus, tam nav Patērētāju tiesību aizsardzības centra licences, taču tas nenozīmē, ka onefinance.lv būtu neuzticams – tiek piedāvāti licencētu pakalpojumu sniedzēju aizdevumi, kurus varat izmantot tāpat kā citus kredītus. Onefinance.lv reklāmas materiālos atrodams, ka šis pakalpojumu sniedzējs izsniedz vislētākos iespējamos aizdevumus tajā kategorijā, kura jums interesē.

Par onefinance.lv

Onefinance.lv birojs atrodas Rīgā, Ģertrūdes ielā 20, bet izkārtne ir redzama arī no Akas ielas. Kompānija sniedz pakalpojumus arī Polijā. Tā ir viena no retajām šāda tipa kompānijām Latvijā, jo parasti kredītdevēji piedāvā savus pakalpojumus tieši klientiem, bez starpniekiem. Kompānijas starptautiskajā mājaslapā redzams, ka tajā nodarbināti vismaz četri cilvēki, un kompānijas cilvēki ir pieredzes bagāti. Tas nodrošinās kvalitatīvu pakalpojumu saņemšanu. Onefinance.lv ir dibināta 2015. gadā un iet citu Latvijas uzņēmumu, piemēram, 4Finance pēdās, kas nodrošina tiešsaistes finansiālo pakalpojumu klāstu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *