Ondo ātrais kredīts

Ondo.lv ātrais kredīts internetā ir pieejams uz laiku no 10 līdz 30 dienām, un kredīta summa var būt no 50 līdz 215 eiro bez komisijas maksas pirmajā aizņemšanās reizē un līdz 215 eiro, aizņemoties atkārtoti. Ondo.lv ir noteikti ir top aizdevējs Latvijā, kurš aizdod izdevīgu ātro kredītu un pirmo kredītu bez procentu maksas – atmaksā Ondo.lv tik, cik aizņēmies. Tāpat ir ieviesta lojalitātes programmas, kura dod iespēju aizņemties atkārtoti ar 100% atlaidi komisijas maksai. Arī tas nav viss, jo Ondo.lv mēdz piedāvāt 100% atlaidi saviem pastāvīgajiem klientiem par to informējot e-pastā vai telefonā ar SMS palīdzību.

Aizņemties no Ondo.lv aizdevēja

Saņemt kredītu

Aizdevēja Ondo.lv pirmais ātrais kredīts līdz pat 215 eiro ir pieejams bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties no šī aizdevēja jūs varat noformēt aizdevumu par jebkuru summu no 50 līdz 215 eiro ar kredīta atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām par to nemaksājot procentus vai komisijas maksu un atgriežot tieši tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties. Jāpiemin, ka šī kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Ondo.lv ātro kredītu iespējams saņemt 10 minūšu laikā, turklāt pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no 7.00 līdz 23.00. Visā šajā laika posā jums ir iespēja sazināties ar kādu no aizdevēja darbiniekiem rakstot čatā vai uz norādīto e-pasta adresi, kā arī zvanot pa bezmaksas tālruni un saņemot konsultāciju.

Lai aizņemtos Ondo.lv ātro kredītu:

Ondo.lv ātrais kredīts

 • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam.
 • Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem (ieskaitot)
 • Jums nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi, kā arī pārkāptas parādsaistības, vai reģistrācija parādnieku reģistrā.
 • Jums jābūt bankas kontam, kāda no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam.

Ondo.v ātro kredītu var saņemt arī tad, ja jums jau ir aizdevums kādā cita bankā un jūs neesat kavējis kredīta maksājums, kā arī apzinīgi pildāt visas aizdevuma saistības. Iesakām neaizņemties, ja ir citi aizdevumi un finansiālas saistības.

Aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, naudu savā kontā saņemsiet jau 10 minūšu laikā, ja jūsu bankas konts atrodas Swedbankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Citadele bankā, taču, ja bankas konts atrodas citā bankā nauda tajā nonāks vēlāk.

Ja saņemat aizdevuma atteikumu, apdomājat vai reģistrējoties nesat norādījis kļūdainus datus un mēģiniet reģistrēties vēlreiz.

Kā atmaksāt Ondo.lv aizdevumu?

Aizdevumu iespējams atmaksāt vienā maksājumā vai arī pa daļām atmaksa termiņa ietvaros.

Aizdevuma atmaksu var veikt:
 • Interneta bankā;
 • Latvijas Pasta nodaļās;
 • Narvesen tirdzniecības vietās;
 • Visās banku filiālēs.

Ja aizdevumu nevarēsiet atmaksāt iepriekš noteiktajā laikā, jau laicīgi, vēl pirms atmaksas termiņa beigām, informējiet par to aizdevēju un pagariniet atmaksas termiņu par 30 dienām. Aizdevuma pagarināšana ir par maksu.

Saņemt Ondo.lv ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Lai aizņemšanās būtu patīkama un nesagādātu liekas galvas sāpes brīdī, kad aizdevums jāatdod pirms aizdevuma noformēšanas, kārtīgi apsveriet vai aizdevuma atmaksa jums neradīs finansiālas problēmas un vai nepieciešamo aizdevuma summu nav iespējams samazināt, kā arī izvērtējiet vai esat izvēlējies piemērotāko aizdevuma atmaksas termiņu, jo termiņa pagarināšana radīs papildus izdevumus, kas varētu vēl vairāk pasliktināt jūsu finansiālo situāciju.

Aizņemieties atbildīgi un nekautrējieties vaicāt jums interesējošos jautājumu Ondo.lv klientu konsultantiem.

Aizņemoties 215 EUR uz 30 dienām ar/bez 100% atlaides, maksa 0 EUR/18.92 EUR, likme 0%/107.07%, GPL 0%/179.00%, atmaksā 215 EUR/233.92 EUR.

 • SIA ONDO
 • Reģistrācijas numurs: 40103780706
 • PVN reģ. Nr: 40103780706
 • Juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a-10, LV-1046, Rīga
 • E-pasts: info [at] ondo [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 80 90 9999
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-011.
 • Kavēta maksājuma gadījumā lūdzam sazināties pa telefonu 66053333 vai rakstot uz norekini [at] ondo [.] lv

Ondo.lv lojalitātes programma:

Ja ātrie kredīti ir nepieciešami atkārtoti, tad Ondo.lv var būt viena no pareizajām izvēlēm, jo Ondo.lv lojalitātes programma palīdzēs ietaupīt. Ar lojalitātes programmu krāj punktus un iegūsti atlaidi komisijas maksai līdz pat 100%. Tas nozīmē, ka laika gaidā iespējams iegūt atkārtotu aizdevumu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Katrs paņemtais aizdevums un laikā atdotais aizdevums nodrošinās punktus.

Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *