Nordcard.eu kredītlimits

Informācija par piedāvājumiem un pakalpojumiem var būt novecojusi!

Nordcard izsniedz kredītkartes ar kredītlimitu, kuras var izmantot gan Latvijā, gan ārpus tās. Nordcard piedāvātās “MasterCard” kredītkartes var izmantot visos Latvijas bankomātos, un no tām ir iespējams veikt gan pārskaitījumus, gan tajās saņemt naudu. Šajā rakstā apskatīsim galveno Nordcard.eu piedāvāto pakalpojumu – proti, kredītlimitu.

Kredītlimits

Pieteikties

Kredītlimits+

 • Procentu likme – 5%;
 • Minimālā atmaksa no kredītlīnijas summas – 5%;
 • Kredītlimits – €1000-€5000;
 • Papildus nāk arī ceļojumu un pirkumu apdrošināšana, ko piedāvā ERGO apdrošināšana.
 • 30 dienu laikā varat atmaksāt aizņemto summu bez maksas (30 dienu bezprocentu periods).
 • Konta pārvalde un atlikuma pārbaudīšana internetā – bez maksas.

Kredītlimits

 • Procentu likme – 5%;
 • Minimālā atmaksa no kredītlīnijas summas – 5%;
 • Kredītlimits – €100-€3000;
 • 30 dienu laikā varat atmaksāt aizņemto summu bez maksas (30 dienu bezprocentu periods).
 • Konta pārvalde un atlikuma pārbaudīšana internetā – bez maksas.

Šīs kartes pieejamas cilvēkiem no 18 gadu līdz 65 gadu vecumam. Lai to saņemtu, jābūt ikmēneša ienākumiem vismaz €260 apmērā pēc nodokļu nomaksas. Kredītlimits tiek izmantots kā negatīvs konta atlikums – proti, tā ir kredītkarte ar noteikti limitu, un par tā izlietoto daļu jūs katru mēnesi maksājat procentus. Tāpat Nordcard piedāvā arī debetkarti, kas ir variants tiem cilvēkiem, kuriem netiek izsniegtas parastās kredītkartes. Mājaslapā apgalvots, ka Nordcard.eu kredītkarti var iegūt arī cilvēki, kuriem “agrāk nav bijis izsniegts kredīts vai kredītkarte, arī gadījumos, ja ir bijusi negatīva kredītvēstures pieredze.”

Kādos gadījumos karte var noderēt?

Karte var noderēt gan ikdienas tēriņiem, gan kā drošības spilvens, piemēram, dodoties ceļojumos. Tā kā šo karti var noformēt ļoti ātri, turklāt Kredītlimits+ kartei nāk līdzi arī ceļojumu apdrošināšana, tā tiešām ir labs, lai arī ne pārāk izdevīgs veids, kā varat nodrošināties, ka vajadzības gadījumā ceļojuma laikā jums būs pieejama nauda.

Kā saņemt Nordcard.eu karti?

Nordcard kredītlimita un kredītlimita+ karti var saņemt pa pastu, tai piesakoties internetā. Tā tiek piegādāta pāris dienu laikā, un pēc aktivizācijas internetā to varat izmantot, kā izmantotu parastu maksājumu karti. Pieejamais kredītlimits tiek pielāgots jūsu ikmēneša ienākumiem un ir atkarīgs no tā, kāda veida karti izvēlējāties.

Nordcard tarifi zem lupas

Nordcard faktiski piedāvā tādu pakalpojumu, kādu piedāvā bankas. Tādēļ rodas jautājums – vai te neslēpjas kaut kāds āķis? Izskatās, ka nē! Nordcard tarifi ir skaidri definēti un saprotami, kuri atrunāti pirms pieteikšanās, lai klientam viss būtu skaidrs. Kā redzams, tad Nordcard ik pa laikam uzlabo savus pakalpojumus un piedāvā jaunus risinājumus, lai ieinteresētu jebkuru topošo un esošo klientu.

Tiesa, ne visas bankas piedāvā 30 dienu aizdevuma atmaksu bez maksas (bez procentiem, kā pirmais kredīts). Tāpat Nordcard kartes ir krietni vien pieejamākas (un ātrāk pieejamas) par bankas kartēm. Uzmanīgi lietojot Nordcard karti, kā arī saprotot visas izmaksas, tā var kļūt par uzticamu kompanjonu jūsu ikdienas un ceļošanas gaitās. Šīs norādītās izmaksas ir tikai informatīvas. Pārbaudiet informācijas precizitāti pirms piesakieties NordCard kredītkartei ar kredītlimitu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *