Nordcard.eu jaunumi martā

Nordcard ievieš būtiskas izmaiņas Nordcard karšu pakalpojumos:

  • Kredītlimits” kartei nav mēneša maksas – bezmaksas;
  • Kredītlimits” un “Kredītlimits+” kartēm ir 30 dienu bezprocentu periods;
  • Kredītlimits+” karte pāriet no gada maksas uz mēneša maksu – atsakoties nav papildus izmaksu;
  • Kredītlimits+” karte dod līdz 5000 EUR – palielināts no 3000 EUR

Bankas karte lielākiem pirkumiem

Visai nesen finanšu pakalpojumu tirgū ir parādījies jauns produkts ar nosaukumu NordCard, kas sevī iever gan klasiskās maksājumu kartes sniegtās iespējas, gan kredītkartes piedāvātos bonusus un papildpakalpojumus.

NordCard bankas karte ir pieejama ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 65 gadiem, turklāt lai to saņemtu, nav jābūt iepriekšējai kredītu pieredzei, saistībām ar banku vai perfektai kredītvēsturei. Ikvienam interesentam pastāv iespēja izvēlēties sev piemērotāko no pakalpojumu piedāvājumiem, jo šī norēķinu karte pieejama trīs dažāds variantos, kas to padara izdevīgu daudz lielākam cilvēku skaitam.

NordCard jaunais piedāvājums

  • Maksājumu karti – karti, kurā iespējams saņemt darba algu un citus ienākumus, veikt maksājumus un izņemt skaidru naudu, dažādu banku bankomātos gan Latvijā, gan ārvalstīs.
  • Kredītlimitu – kredītkarti ar individuāli piešķirtu kredītlimitu 100 līdz 3000 EUR apmērā, kuru varat izmantot gadījumos, kad savi līdzekļi beigušies vai gadījušies, kādi lielāki, neparedzēti izdevumi.
  • Kredītlimitu+ – kredītkarti ar individuāli piešķirtu kredītlimitu 1000 līdz 5000 EUR apmērā, kā arī ceļojumu un ar kredītkarti veikto pirkumu apdrošināšanu.

Visām iepriekš minētajām kartēm iespējams pieteikties tepat internetā, turklāt lai tās saņemtu, nav jādodas uz pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas centru, plastikāta karte un līgums tiks nosūtīts uz klienta norādīto adresi, vienu dienu pēc pieteikuma abpusēja apstiprinājuma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *