Naudas kredīts

Ātrais naudas kredīts bez procentiem un komisijas maksas – izdevīgs naudas kredīts. Tev būs jāatgriež tik liela naudas summa, cik paņēmi. Pirmais kredīts bez maksas – aizņemoties, piemēram, Eur 150 uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā Eur 150 vai jāpagarina kredīta atmaksas termiņš.

Kāpēc pieteikt naudas kredītu?

Saņem pirmo kredītu bez maksas;

Saņem naudu jau pēc 15 minūtēm;

Pats izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu;

Ja nepieciešams, pagarini kredīta atmaksas termiņu;

Naudas kredīts

Tev nav par ko uztraukties, jo pirmais kredīts ir bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Vajag tikai reģistrēties un pieteikties  pie aizdevēja, kurš izsniedz bezmaksas kredītu. Tā ir ātra un vienkārša reģistrācija. Savs lietotāja profils ar pārskatu par visām darbībām, kurš tiks piešķirts uzreiz pēc reģistrācijas. Turpat arī varēsi pieteikt īpaši izdevīgu kredītu bez ķīlas, galvojuma un tamlīdzīgām prasībām.

Kas var saņemt naudas kredītu

Lai pieteiktos ātrajam naudas kredītam, aizņēmējam ir jābūt mobilā telefona numuram un kontam bankā. Pirms kredīta pieteikšanas, klientam ir jāaktivizē savs lietotāja profils, pārskaitot 0,01 Eur no sava bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Tas palīdzēs identificēt bankas kontu uz kuru pārskaitīt aizdevumu. Lietotāja profilu nepieciešams apstiprināt tikai vienu reizi un aizņemoties atkārtoti lietotāja profilu apstiprināt vairs nevajadzēs.

Iespējama naudas kredīta summa ir no 5 līdz 300 eiro bez ķīlas, bez galvojuma, bez procentiem un komisijas maksām (atkarīgs no aizdevēja). Naudas kredīts ir piemērots aizņēmējiem, kuri spēj aizņemties atbildīgi, kuriem ir ienākumi, kas ļaus atmaksāt bezprocentu kredītu. Jums nav nepieciešama darba vieta un izziņas no darba, lai varētu saņemt naudas kredītu. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudas kredītu.

One Reply to “Naudas kredīts”

  • es pirms pāris mēnešiem pamēģināju un man neiepatikās. varbūt vienkārši inrneteta pieslēgums (LTK) bija par lēnu un tāpēc lagoja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *