Nauda līdz algai

Ātrie kredītiIkvienu no mums dzīvē var piemeklēt neparedzētas situācijas, kurās nākas saskarties ar īslaicīgām finansiālam problēmām, piemēram, neparedzēti salūst automašīna vai sadzīvē nepieciešama tehnika, iesāpas zobs, nepieciešami medikamenti vai medicīnas pakalpojumi. Šādu situāciju risināšanai ne vienmēr pietiek ar saviem iekrājumiem, tieši tāpēc ir radīti īstermiņa aizdevumi, jeb ātrie kredīti, kas ļauj aizņemties nelielas naudas summas ar īsiem atmaksas termiņiem.

Ātrais kredīts jeb nauda līdz algai, ir kā drošības spilvens, kuru iespējams izmantot īslaicīgu finansiālu problēmu risināšanai. Lielākoties ātro kredītu atmaksas termiņi ir viens mēnesis (30 dienas), kas lielākoties sakrīt arī ar termiņu, kura laikā tiek izmaksāta nākamā darba alga, nodrošinot iespēju atgriezt kredītu un pārtraukt kredītsaistības.

Saņemt ātro kredītu

Ja 30 dienu atmaksas termiņš šķiet pārāk īss vai aizkavējusies gaidāmā darba alga, pastāv iespēja atmaksas termiņu pagarināt par 30 dienām, taču ja pirms kredīta ņemšanas pastāv kaut mazākās šaubas par to, ka nespēsiet aizdevumu atmaksāt iepriekš noteiktajā laikā, izvērtējiet vai konkrētajā situāciju nebūtu piemērotāks patēriņa kredīts, kura atmaksu iespējams veikt ar dalīto mēneša maksu palīdzību.

Tā kā naudu līdz algai piedāvā vairāki aizdevēji, pirms kredīta noformēšanas salīdziniet aizdevēju piedāvājumus un izvēlieties Jums, piemērotāko un izdevīgāko. Ja īstermiņa kredītu noformējat pirmo reizi vai iepriekš esat aizņēmies pie viena konkrēta aizdevēja, izmantojiet konkrētu aizdevēju sniegto iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas.

Bez iemaksas kredīti tiek piedāvāti tiem aizdevēju jaunajiem klientiem, kas pie konkrētā aizdevēja kredītu noformē pirmo reizi. Bezmaksas aizdevuma gadījumā, Jums nav jāmaksā ne aizdevuma procenti, ne komisijas maksas par aizdevuma izsniegšanu un Jūs varat atdot tieši tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties. Informāciju par to kuri aizdevēji piedāvā bezmaksas kredītus, atradīsiet aizdevumu salīdzinātājā.

Aizņemoties pirmo reizi būtu jāņem vērā kredītlimita ierobežojumi, jo jaunajiem klientiem pastāv iespēja saņemt mazāku aizdevuma summu nekā jau esošajiem. Šie nosacījumi saitīti gan ar paša kredītņēmēja, gan kredītdevēja drošību.

Naudu līdz algai var saņemt

  • Ir Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs ar derīgu uzturēšanās atļauju (valsts izsniegtu personas kodu)
  • Ir sasniedzis pilngadību taču nav vecāks par 75 gadiem. (katrs aizdevējs var noteikt savus vecuma ierobežojumus, visbiežāk aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadu vecuma)
  • Saņem regulārus un pietiekoši lielus ienākumus. Par ienākumiem var tikt uzskatīti arī pabalsti un pensija.
  • Nav reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis maksājumus.
  • Ir izveidojis bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām, kā arī ir sasniedzams, izmantojot elektroniskā pasta un mobilā telefona starpniecību.

Katru kredīta pieteikumu aizdevēji izvērtē individuāli vadoties gan pēc Valsts gan iekšējiem noteikumiem.

Izvēlieties sev atbilstošāko un izdevīgo aizdevēju, kā arī aizņemieties atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *