Nauda būvniecībai

Hipotekārais kredītsNekustamais īpašums jau vēsturiski ir bijis lieliska investīcija labākai nākotnei, taču mūsdienās tā vērtība tikai turpina pieaugt. Lai gan būvniecība ir laikietilpīgs process, kas prasa finanšu līdzekļus, sapni par savu māju piepildīt nav nemaz tik grūti, kā sākumā varētu šķist.

Naudu būvniecībai piedāvā vairāki aizdevēji, turklāt to piedāvājumi ir atšķirīgi, līdz ar to katram ir iespēja atrast sev piemērotāko un izdevīgāko variantu. Lielākās atšķirības gan aizdevumu noformēšanas gaitā, gan pašos piedāvājumos manāmas starp banku un nebanku aizdevēju kredītu piedāvājumiem.

Nebanku kredītdevēji ir parūpējušies par to, lai aizdevuma noformēšanas process būtu pēc iespējas vienkāršāks un neaizņemtu tik daudz laika, taču šo aizdevēju procentu likmes mēdz būt augstākas nekā banku izsniegtajiem aizdevumiem.

Lai izvēlētos izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu un nepārmaksātu, pirms kredīta noformēšanas noteikti būtu jāveic dažādu aizdevēju piedāvājumu salīdzināšana.

Salīdzinot piedāvājumus pievērsiet uzmanību:

  • Pirmās iemaksas apmēram,
  • Aizdevuma gada procentu likmei,
  • Aizdevuma procentu veidam,
  • Papildmaksām (īpašuma vērtēšanas maksas, administratīvās nodevas utt.)
  • Bonusiem (bezmaksas apdrošināšana, kredītu brīvdienas utt.)

Ja paredzētās būvniecības izmaksas nepārsniedz 10 000 EUR, apsveriet iespēju noformēt patēriņa kredītu, būvniecības nolūkiem. Patēriņa kredītu var saņemt bez pirmās iemaksas, ķīlas un galvotāja nepieciešamības, turklāt aizdevuma atmaksa, gluži tāpat kā hipotekārajam kredītam notiek ar dalīto ikmēneša maksājumu palīdzību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *