Minicredit ātrais kredīts

Izvēlieties sev vēlamo kredīta summu, atmaksas termiņu un piesaki ātro kredītu pie Minicredit aizdevēja ar izdevīgiem nosacījumiem. Minicredit ātrais kredīts internetā ir bez ķīlas un galvojuma. Pirmais Minicredit ātrais kredīts līdz 100 Eur ir bez procentiem.

Pieteikt ātro kredītu internetā

Pieteikties

Tas aizņems tikai pāris minūtes, jo nepieciešams reģistrēties ievadot datus par sevi, apstiprināt lietotāja profilu un iesniegt pieteikumu kredītam, lai varētu gaidīt naudas pārskaitījumu no Minicredit.

Kas nepieciešams, lai varētu saņemt Minicredit kredītu:

  • jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;
  • jābūt vecumā no 20 līdz 72 gadiem;
  • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs;
  • regulāriem ienākumiem;
  • 1 cents uz bankas konta.

Tev būs vajadzīgs bankas konts un mobilais telefons, lai varētu saņemt ātro kredītu no Minicredit. Uz bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas brīdī būs vajadzīgs 0.01 Eur jeb viens cents, kurš jāpārskaita uz Minicredit bankas kontu, lai varētu pabeigt reģistrāciju un pieteikt kredītu bez procentiem. Identificēt bankas kontu vajag tikai vienu reizi. Ja Tu jau esi Minicredit klients (esi jau aizņēmies ātro kredītu no Minicredit), tad Tev vajag ielogoties savā profilā, lai pieteiktu kredītu.

Pirmais Minicredit ātrais kredīts bez procentiem

Pirmais kredīts no Minicredit ir bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tu vari aizņemties 100 Eur lielu ātro kredītu jau pirmajā reizē par to nemaksājot ne komisiju, ne procentus. Kredītu var pieteikt uz laiku līdz 30 dienām, bet nepieciešamības gadījumā atmaksas termiņu var pagarināt.

Ātro kredītu summas un termiņi

Pirmajā reizē tiek izsniegts ātrais kredīts ar maksimālo summu 100 Eur uz laiku līdz 30 dienām. Ja kredīts tiek atmaksāts bez pārkāpumiem, tad jau otrajā reizē var pieteikties lielākam kredītam. Ja esi aizņēmies ātro kredītu no Minicredit vismaz divas reizes, tad jau trešajā reizē Tev ir tiesības pieteikt ātro Minicredit kredītu par vēl lielāku summu.

Ātrā aizdevuma termiņa pagarināšana

Minicredit gan jaunajiem, gan vecajiem klientiem ļauj pagarināt atmaksas termiņu. Ja nespēj atmaksāt visu pamata summu noteiktajā laikā, tad to var pagarināt. Aizdevuma termiņa pagarināšana ir piemērota situācijā, kad aizņēmējs jūt, ka nespēs atmaksāt ātro aizdevumu noteiktajā laikā. Lai pagarinātu aizdevuma termiņu, ieej sadaļā „Aizdevuma termiņa pagarināšana”, kur atradīsi visu informāciju, lai varētu veiksmīgi pagarināt aizdevuma termiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *