Lojalitātes programma

SMScredit.lv lojalitātes programma pastāvīgajiem klientiem dod iespēju aizņemties izdevīgāk. Klientiem ir iespēja saņemt atlaides līdz 20%. SMScredit.lv lojalitātes programmai kvalificēsies tāds ātrais kredīts internetā, kura summa ir ne mazāka kā 100 eiro un kas ir atmaksāts ne ātrāk kā pēc 14 dienām.

SMScredit ofiss

Sudraba lojalitātes līmenis ar 10% atlaidi kredīta komisijas maksai, sākot ar 4. Kredītu, kas kvalificējas programmai.

Zelta lojalitātes līmenis ar 15% atlaidi kredīta komisijas maksai, sākot ar 5. Un 6. kredītam, kas kvalificējas programmai.

Platīna lojalitātes līmenis ar 20% atlaidi kredīta komisijas maksai, sākot ar 7. kredītam, kas kvalificējas programmai.

Kas var kvalificēties lojalitātes programmai

Lai kvalificēties lojalitātes programmai:

  • Kredīta summai jābūt lielākai vai vienādai ar 100 eiro.
  • Kredīts jāatgriež ne ātrāk par 14 dienām.
  • Kredīts jānoformē ne vēlāk kā 30 dienu laikā no iepriekšējā, kurš kvalificējies lojalitātes programmai, atmaksas.
  • Lojalitātes programmas atlaides nesummējas ar citām SMScredit.lv īpašo piedāvājumu atlaidēm.

Šeit ir dažas priekšrocības, ko Jūs noteikti varēsiet izmantot:

Drošība! – Šis viens vārds pasaka ļoti daudz. Ir tik daudz šausmu stāstu par cilvēkiem, kas tiek aplaupīti vai apzagti uzreiz pēc lombardu apmeklējuma. Ir arī tie, kas gaida, kad cilvēki iznāk no lombarda un tad tiem uzbrūk. Piesakoties ātrajam kredītam, Jums pat nebūs jāiziet no mājām.

Nekādu laika ierobežojumu – Ko darīt, ja Jūs pēkšņi saskaraties ar finanšu krīzi, piemēram, kādu medicīnisku ārkārtas situāciju? Vai, nedod Dievs, Jūsu izdevumi ir bijuši lielāki nekā cerēts un Jums ir nepieciešama nauda, lai nopirktu pārtiku vai zāles, bet Jūsu bankas konta atlikums ir nedaudz mazāks par to, kas Jums ir nepieciešams? SMScredit.lv ātrie kredīti noteikti var palīdzēt, sniedzot Jums naudas aizņemšanās iespējas jebkurā laikā un jebkurā vietā!

Privātums – Visiem augsta profila un uzticamiem aizdevēju uzņēmumiem internetā ir ļoti saspringta drošības sistēma, tāpēc neuztraucieties par identitātes zagļiem, kas varētu piekļūt Jūsu kontam.

Ātri un ērti – Vairs nekādas stāvēšanas rindā visu dienu, cīnoties, lai neļautu ceļgaliem saliekties un mugurai iemigt. Jūs varat vienkārši ielogoties savā profilā un lūgt kredītu, sēžot uz dīvāna vai atlaižoties savā gultā.

Lojalitātes programmas TV klips

Vairāk par SMScredit.lv lojalitāti un noteikumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *