Latcredit ātrais kredīts

Latcredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no 50 līdz 215 eiro uz termiņu līdz 30 dienām. Ja nepieciešams, atmaksas termiņu var pagarināt uz 30 dienām. Pirmais kredīts līdz Eur 215 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Reģistrējies, piesaki Latcredit ātro kredītu un saņem naudu tikai 15 minūšu laikā.

Saņemt Latcredit ātro kredītu

Latcredit ātrais kredīts

Lai saņemtu Latcredit ātro kredītu, Jums ir jāaizpilda reģistrācijas pieteikums. Pieteikuma iesniegšana Latcredit ātrajam kredītam aizņems tikai dažas minūtes, bet nauda uz bankas kontu tiks pārskaitīta tikai 15 minūšu laikā. Pieteikuma iesniegšana ir maksimāli vienkārša, lai ikviens interesents varētu saņemt Latcredit ātro kredītu – ātri, ērti un droši. Pieteikumā ir jāsniedz tikai pamata dati par sevi un tos nepieciešams ievadīt korekti. Neprecīzu un/vai kļūdainu datu ievadīšana ātrā kredīta pieteikumā nozīmēs tikai vienu – kredīta pieteikuma noraidīšanu. Esiet korekts un uzmanīgs, lai saņemtu ātro kredītu internetā no Latcredit tikai dažu minūšu laikā.

Kas var saņemt Latcredit ātro kredītu?

Latcredit ātro kredītu var saņemt:

 • Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
 • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi;
 • Ar regulāriem ienākumiem vai darba vietu.

Latcredit 2017

Lai saņemtu Latcredit ātro kredītu, nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. Kā jau redzams, ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar nevainojamu kredītvēsturi – bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Ātrais kredīts tiek izsniegts, ja klientam ir oficiāla darba vieta vai oficiāli regulāri ienākumi. Tik minimālas prasības, lai saņemtu Latcredit ātro kredītu tikai 15 minūšu laikā.

Cik lielu ātro kredītu var aizņemties no Latcredit?

Pirmajā reizē varēsi aizņemties summu līdz EUR 215. Pirmais kredīts līdz EUR 215 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē varēsi aizņemties summu līdz EUR 215.

Kāpēc ātro kredītu internetā aizņemties no Latcredit aizdevēja?
 • Pirmais kredīts līdz 215 eiro bez procentiem;
 • Nauda bankas kontā tikai 15 minūšu laikā;
 • Tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam.

Aizņemieties tikai tad, kad skaidri apzinieties, ka naudu varēsiet atmaksāt laikā!

Kā atmaksāt Latcredit ātro kredītu?

Ātro kredītu var atmaksāt noteiktajā termiņā vai pagarināt atmaksas termiņu uz 30 dienām. Ja vari atgriezt visu naudu izvēlētajā termiņā – atmaksā ātro kredītu laikā un atbrīvojies no saistībām. Rēķinus par ātro kredītu var apmaksāt internetbankā un jebkuras bankas filiālēs visā Latvijas teritorijā. Ja nevari atmaksāt ātro kredītu – pagarini atmaksas termiņu. Ātro kredītu var pagarināt tik reizes, cik nepieciešams. Maksa par kredīta pagarinājuma atlikšanu paliek nemainīga. Atliec kredīta atmaksas terminu tikai tad, ja nepieciešams un saglabā nevainojamu kredītvēsturi.

Latcredit 2017

Latcredit ātro kredītu iespējams pieteikt 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Latcredit darba laiks ir no 8:00 – 22:00 darba dienās un 10:00 – 20:00 sestdienās un svētdienās. Latcredit darba laikā tiek izskatīti kredīta pieteikumi, tiek pārskaitīts ātrais kredīts un atbildēts uz klienta jautājumiem.

Uzņēmums:

 • AS LATEKO LĪZINGS
 • Reģistrācijas numurs: 40003366651
 • PVN reģ. Nr: 40003366651
 • Juridiskā adrese: Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073
 • E-pasts: latcredit [at] latcredit [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 66100090
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-037.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *