Latcredit ātrais aizdevums

Latcredit.lv ir jauns ātro kredītu sniedzējs, kas piedāvā ātro kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem un ātrā laikā. Pirmo kredītu vari saņemt bez procentiem, taču visizdevīgākais šim kredītam ir jaunā gada akcijas, kas ļauj savā īpašumā iegūt 2 kinobiļetes vai laimēt kādu no diviem portatīvajiem datoriem.

LatCredit

Kādas ir šī kredīta priekšrocības?

●             Ērts vai vēl ērtāks lietošanā, nekā citi kredīti;

●             Aizdevumu saņemat 10-15 minūšu laikā;

●             Aizdevums līdz 213,43 eiro bez procentiem;

●             Izdevīgas akcijas ar saistošām balvām;

●             Caurskatāmi un ērti paņemami, atdodami un pagarināmi aizdevumi.

●             Latcredit ir jauns kredītdevējs – tātad, īpaši izdevīgs tiem, kas vēlas 1. aizdevumu saņemt bez maksas, bet jau ir reģistrējušies pie citiem kredītdevējiem.

Akcijas

Latcredit piedāvā dažas ļoti izdevīgas akcijas, kuru ietvaros varat kļut par kinobiļešu vai portatīvo datoru īpašnieku. 2013. gada janvārī notiekošā akcija ļauj katram, kas paņem kredītu summā ne mazāku kā 50 lati, iegūt par to 2 biļetes uz jebkuru “Cinamon” filmu. Turklāt divi laimīgie no kopējā fonda iegūs arī pa portatīvajam “HP Compaq 630” portatīvajam datoram. Šādas akcijas ne tikai piešķir papildus iniciatīvu aizņemties no Latcredit, bet arī dod iespēju tiem, kam patīk ko laimēt, izmēģināt ko vinnēt pilnīgi bez maksas, jo pirmais aizdevums līdz 213,43 eiro neizmaksā necik!

Kas vajadzīgs, lai saņemtu ātro kredītu no Latcredit.lv?

●             Jābūt vismaz 20 gadus vecam;

●             Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;

●             Aktīvs mobilais pieslēgums/aktīvs bankas konts;

●             Jābūt arī labai kredītvēsturei un regulāriem ienākumiem, ar kuriem kredītu atmaksāt.

Redzams, ka prasības ir tādas pašas, kā pie lielākās daļas citu kredītdevēju. Dažus var izbiedēt tas, ka tiek pieprasīta ienākumu izziņa, taču tas ir automatizēts process, un jūsu dati nonāk pie kredītdevēja tikai tādēļ, lai tas varētu izvērtēt, vai esat derīgs kredīta saņemšanai. Tas, ka prasa regulārus ienākumus, nav tik ļoti tendēts uz kredītdevēju aizsardzību, cik uz to, lai neaizņemas tie, kam varētu būt grūtības kredītus atdot.

Latcredit ātrais kredīts 2017

Aizņemies atbildīgi

Latcredit piedāvātie pakalpojumi ir līdzīgi tiem, ko piedāvā pārējie Latvijas kredītdevēji, tāpēc arī atrunas ir tās pašas vecās: neaizņemies, ja nezini, kad varēsi kredītu atdot; problēmu gadījumā vienojies par atmaksas grafiku ar kredītdevēji; lūko, lai tavi maksājumi nepārsniedz 25-30% no ikmēneša ienākumiem.

Kaut arī atrunas ir tās pašas, tomēr iesakām rūpīgi padomāt, pirms aizņematies. Bezrūpīgas aizņemšanās materiālas sekas nav nekādas mazās, turklāt materiālās sekas pārtop garīgajās, bet tieši šīs garīgās grūtības, ko rada labklājības problēmas, cilvēkam var laupīt dzīvesprieku un mazināt dzīves kvalitāti. Neriskē, ja neesi drošs, un, ja kas misējas, vienmēr uzturi dialogu ar kredītdevēju, nevis gaidi pastardienu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *