Ladyloan ātrais kredīts

Ladyloan ir ātro kredītu devējs, kas aizdod īstermiņa kredītu līdz 500 eiro, uz laiku līdz 30 dienām. Lai gan pēc nosaukuma varētu spriest, ka tur strādā tikai dāmas (kā tas ir ar Lady Taxi), vismaz uzņēmuma mājaslapā par nosaukuma izvēli nekas nav minēts. Ladyloan “knifs” ir bezprocentu aizdevums – tas ir, aizņemoties jebkādu summu – piemēram, 100 eiro pirmajā reizē, pēc mēneša jāatmaksā tie paši 100 eiro, kas ir izdevīgi.

Pirmais kredīts bez procentu maksas līdz pat 500 eiro – atmaksā tik, cik aizņēmies! 

Aizņemties ātro kredītu no ladyloan

Saņemt ātro kredītu

Piemērs priekšstatam (aizņemoties pirmoreiz): Reģistrācijas maksa: 0.01€ (aizņemoties pirmoreiz), kredīta summa 100 eiro; atmaksas termiņš 30 dienas; komisijas maksa 0 eiro; kredīta procentu likme 0%; kopējā summa, kas jāatmaksā pēc 30 dienām: 100 eiro; Gada procentu likme: 0%.

Piemērs priekšstatam (atkārtotam kredītam): kredīta summa 200 eiro; aizdevuma termiņš 30 dienas; komisijas maksa 17.60 eiro; aizdevuma procentu likme 8.8%; kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam pēc 30 dienām: 217.60€; Gada procentu likme: 179%

Ladyloan aizdevuma nosacījumi

  • Aizdevums līdz 500 eiro, termiņš – 7 līdz 30 dienas;
  • Ikmēneša aizdevuma likme – 0% vai 8%;
  • Pieteikties var ikviens, kuram ir personas kods un kas vecāks par 20 gadiem un kam ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām;
  • Nepieciešams arī e-pasts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Aizdevumu iespējams pagarināt;
  • Darba laiks – no 10:00 līdz 20:00;
  • Aizdevums tiek apstiprināts, un nauda tiek pārskaitīta 15 minūšu laikā no aizdevuma izsniegšanas brīža. Aizdevums tiek izskatīts pāris minūšu laikā;

Kas ir Ladyloan.lv ātrais kredīts?

Lady loan ātrais kredīts

Zināms, ka Ladyloan.lv pieder uzņēmumam SIA Creamfinance Latvia, kas ir arī CreditON.lv īpašnieks, tādēļ uzņēmumam var uzticēties, un, ja mājaslapas dizains netraucētu salasīt ciparus un vārdus, to būtu arī ērti izmantot. Skaidrs, ka ar nosaukumu “dāmu aizdevums” uzņēmumam  nav nekāda sakara, lai gan laikam tas ir pozicionēts kā aizdevums tieši sieviešu dzimuma pārstāvēm. Par to liecina arī, piemēram, teksts, ka šis aizdevums palīdzēs, ja “Vēlies ko skaistu un tiešām īpašu”.

Lai saņemtu aizdevumu, vienkārši jāaizpilda mājaslapā aizpildāmā formā, kurā jāieraksta personas dati un informācija par ienākumiem. Ja jūsu ienākumi nav pietiekami kredīta saņemšanai, uzņēmums, iespējams, ar jums sazināsies, piedāvājot aizdevumu ar mazāku summu. Ienākumi jānorāda patiesīgi, jo pretējā gadījumā var iestāties kriminālatbildība par krāpšanu (lai gan Latvijā tam vēl nav precedenta, jādomā, ka kredītdevēji nav ieinteresēti šādos gadījumos protestēt pret saviem klientiem).

Pieteikties Ladyloan kredītam

Saņemt ātro kredītu

Izvēloties šo aizdevēju Jums būs iespēja pieteikties aizdevuma summai robežās no 50 līdz 500 EUR, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Piesakoties aizdevumam pirmo reizi iespējams pretendēt arī uz maksimālo aizdevuma summu, taču konkrētu aizdevuma piedāvājumu, klients saņems pēc pieteikuma izskatīšanas.

Informācija par aizdevēju: SIA Creamfinance Latvia, juridiskā adrese Uriekstes iela 2a-24, Rīgā, LV-1005, telefons 27-24-10-00, reģistrācijas numurs 40103283854. SIA Creamfinance Latvia izsniedz īstermiņa aizdevumus 50-500€ apmērā ar termiņu no 7 līdz 30 dienām. Aizdevuma piemērs: Aizdevuma summa 200 €; aizdevuma termiņš 30 dienas; komisijas maksa 17.60 €; aizdevuma procentu likme 8.8%; kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam pēc 30 dienām: 217.60€; Gada procentu likme: 179%.

Kāpēc aizņemties no Ladyloan?

Ladyloan ir pieejams aizdevums Jūsu interesēm. Izvēlieties ātro kredītu, patēriņa kredītu vai kredītlīniju. Kredīts dažādām grupām, lai klients atrastu sev piemērotāko risinājumus aizdevumu segmentā.

Ladyloan vienīgais trūkums ir tas, ka pirmo aizdevumu nepiešķir bez procentu maksas, atšķirībā no lielākajiem tirgus spēlētājiem. Visādi citādi (varbūt izņemot mājaslapas dizainu) Ladyloan ir vai nu tāds pats, vai labāks, jo 8% aizdevuma likme (mēnesī) patiešām nav slikta. No Ladyloan.lv varat aizņemties “parastajos” gadījumos – ja saplīsusi mašīna, jāsamaksā rēķini vai jāsedz citi izdevumi. Protams, var arī iegādāties ko skaistu un īpašu, kā saka pats uzņēmums, tikai nedrīkst aizmirst, ka par visu dzīvē jāmaksā, īstermiņa aizdevumiem – it īpaši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *