Kurš izsniedz SMS kredītu no 19 gadiem

Kaut arī cilvēki bez ienākumiem nav gluži kredītdevēju mērķauditorija, pietiekami daudz 19 gadus vecu cilvēku arī strādā. SMS kredītu no 19 gadu vecuma nepiedāvā visi kredītdevēji – parasti mēraukla ir 20 vai 21 gads -, taču daži to ļoti veiksmīgi dara. Šajā rakstā tad apskatīsim tieši šo kredītdevēju piedāvātos pakalpojumus.

SMS kredīts no 19 gadu vecuma:

SMS kredīts no 19 gadiem

●             Vivus.lv – atpazīstama zīmola kredīts līdz 1500 eiro

Vivus.lv kopā ar SMSCredit.lv ir atzīts par populārāko kredītdevēju Latvijā. Ērts lietošanā, ar saprātīgiem procentiem un, protams, izsniedz SMS kredītu no 20 gadiem. Nav vajadzīga darbavieta, jo der arī pabalsti, pensija un citi pierādāmi oficiāli ienākumi, bet kredītlimts, tiesa, tiek noteikts katram individuāli.

●             SMSCredit.lv – atbalsti labus darbus, paņemot kredītu!

SMSCredit.lv ir populārākais SMS kredīta sniedzējs Latvijā ar vairāk nekā 110,000 reģistrētu lietotāju. Pieejams personām no 18 gadu vecuma (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem), summā līdz pat 425 eiro – pirmajā reizē gan līdz 300. Bez tam, 50 centi no katra paņemtā kredīta tiek ziedoti labu darbu iniciatīvas portālam “Labie darbi”.

●             Credit24

Credit24 ir viens no vecākajiem SMS kredītdevējiem Latvijā, izsniedzot summas līdz pat 3000 eiro no 18 gadu vecuma. Tiesa, kredīts tiek izsniegts tikai ar regulāriem ienākumiem.

●             InCredit

InCredit gan nav SMS kredīta sniedzējs, taču personām no 18 līdz 21 gada vecuma izsniedz ātros kredītus summā līdz 300 eiro. Protams, šeit arī vajadzīgi regulāri ienākumi.

Kāpēc var izsniegt kredītu cilvēkiem bez ienākumiem?

Likums neparedz to, ka kredītdevējam jāpārbauda aizņēmēja spējas parādu atdot, ja parāda summa nesasniedz 142 eiro. Kaut arī tas, iespējams, tiks mainīts, šis savdabīgais “caurums” likumdošanā nozīmē, ka kredītus vismaz kādu laiku augstāk minētās firmas turpinās izsniegt ikvienam 18 vai 19 gadus sasniegušam iedzīvotājam. Nediskutēsim par to, cik ētiski vai neētiski tas ir, bet labāk paši piesargāsimies, ņemot kredītus, it sevišķi tad, ja neesam īpaši droši par to, ka spēsim tos atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *