Kur vislabāk glabāt naudu?

Šis jautājums vienmēr bijis aktuāls, it sevišķi šobrīd, kad daudzi, atceroties 2011.gada Krājbankas krahu, vairs neuzticas bankām tādā apmērā, lai tām uzticētu savu naudu.

Kur uzglabāt naudu, lai to pasargātu?

Eiro

Šobrīd naudu tomēr visdrošāk ir glabāt bankā, jo katrs 20. mājokļa apzagšanas mēģinājums ir saistīts ar naudas meklēšanu, kā liecina Valsts policijas dati. Taču, ja tomēr šis arguments jūs nespēj pārliecināt, tad meklējot naudai piemērotu slēptuvi, centies maksimāli pielietot savu izdomu, jo zagļi ir speciālisti.

Kā uzglabāt naudu?

Šeit atbilde variē atkarībā no tā, kam to pavaicā. Protams, katra banka apgalvos, ka visdrošāk naudu glabāt pie viņiem. Tā kā Šveices bankas, kas atzītas par visdrošākajām pasaulē, visticamāk, nenoņemsies ar jūsu salīdzinoši mazajām summām, ja vien neesat miljonārs, tad varat vien izvēlēties starp pašmāju bankām. Vēl variants ir brīvos finanšu līdzekļus pārvērst zeltā, jo tam vērtība ir stabila, turklāt aug.

Kur neuzglabāt naudu?

Nauda, eiro

Pirmkārt, nevajadzētu slēpt naudu galdu un skapju atvilktnēs, lādītēs, mūzikas instrumentos u.c. vietās. Savādi, ka šīs ir visbanālākās un nedrošākās lietas, taču tautā tās ir pašas pieņemamākās un izplatītākās, kas zagļiem paver plašas iespējas.

Otrkārt, nevajadzētu slēpt it neko apģērbā, piemēram, zeķēs, virsjaku un žakešu kabatās vai netīras veļas kaudzē. Paļauties uz domu, ka laupītājam būs pretīgi rakties jūsu veļā, ir ļoti naivi.

Treškārt, kritiski novērtējiet savu radošumu. It visi zina, ka daudzi slēpj naudu grāmatās, un bibliotēka tiek pārmeklēta visātrāk – tieši tāpat kā matrača apakša. Īsti oriģināla nav arī ideja glabāt naudu aiz gleznām, stikliem, spoguļiem un rāmīšiem ar fotogrāfijām un paklājiem.

Protams, nekad neko neslēpiet grīdā zem parketa vai sienā aiz flīzēm, ne arī aiz tapetēm. Profesionāli zagļi ir lietas kursā arī par šīm slēptuvēm. Varat slēpt naudu puķu un kaktusu podos, ievārījumu burkās, taču uzmanieties – papīra nauda var sabojāties, tāpēc to labāk nepraktizēt. Varat aprakt naudas burku dārzā, ja vien spējat atcerēties, kur tieši to aprakāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *