Kur saņemt SMS kredītu bez darba vietas

Publicēts: Mar 5, 2013. gads. Raksts nav aktuāls, jo šāda iespēja netiek piedāvāta no licenzētiem aizdevējiem!

SMS kredīts bez darbavietas (nepieciešami ienākumi) vairs nav tik viegli saņemams, bet liela daļa kredītdevēju vienalga izvēlas kredītu izsniegt arī personām, kurām nepieciešams kredīts. Šajā rakstā sarindosim kredītdevējus, kas izsniedz SMS kredītu bez darbavietas, bet ar ienākumiem.

Firmas, kas izsniedz SMS kredītu

Visi aizdevēji

●             SMSCredit.lv – populārākais kredītdevējs Latvijā. Kredīts līdz 300 eiro bez procentiem. Slavens ar akcijām. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

●             Vivus.lv – neizsniedz bezmaksas kredītu, taču ir ērts lietošanā; dažādas akcijas; izsniedz ilgtermiņa aizdevumus, kuru galvenais pluss ir lielā summa. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

●             Ferratum – pirmais SMS kredīta sniedzējs Latvijā. 1. aizdevums līdz 350 eiro bez procentiem. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

●             GreenCredit – bezprocentu kredīts līdz 300 eiro. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

●             ViaSMS – pirmais kredīts bez procentiem līdz 350 eiro. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

●             CreditON – slavens ar akciju “atdot mazāk, nekā aizņēmies”; 1. aizdevums līdz 300 eiro bez procentiem. Nepiedāvā kredītu bez darba vietas!

Kā redzams, Latvijā ir pietiekami daudz kredītdevēju, kas izsniedz SMS kredītu bez darbavietas ar ienākumiem. Aizņemties pie šiem kredītdevējiem ir ļoti vienkārši, un summas ir tās pašas, kas pie citiem kredītdevējiem.

Tā kā liela daļa to, kas izmanto šādus aizdevumus, jau ir reģistrējusies pie populārākajiem kredītdevējiem, tad bez Vivus un SMSCredit.lv vēl ir veseli pieci kredītdevēji, kas piedāvā ne tikai aizņemties bez procentiem. Arī kredītdevējiem izsniegt šādu kredītu ir izdevīgi, jo, ja piesaista kādu klientu, ir liela iespēja, ka arī nākamos aizdevumus tas ņems pie šī kredītdevēja.

Vai izsniegt SMS kredītu bez darbavietas ir ētiski

Gan jā, gan nē. Kredītdevēji, piemēram, bieži salīdzina ātro kredītu ar taksometru – t.i., ar taksometru braucam reti, jo zinām, cik tas ir dārgs. Šo analoģiju atspēkot nav grūti: ar taksometru mēs braucam, kad mums ir nauda; taksometrs ir daudz lētāks; taksometram skaitītājs beidzas, turpretim kredītiem procenti skaitās vēl ilgu laiku.

Taksometra analoģija, kad cilvēkam bez ienākumiem izsniedz kredītu, kļūst pat traģikomiska, ja iedomājamies “simtlatnieku” lepni braucot uz mājām taksometrā. Taču pretarguments ir, piemēram, tāds, ka ne visi deklarē savus ienākumus, un ne visiem tie ir pietiekami regulāri.

Ja izmantot šo aizdevumu veidu, ir ļoti svarīgi, lai Jūs būtu pilnīgi godīgs aizdevuma pieteikumā. Vairumā gadījumu, ātrie aizdevumi ir balstīti uz Jūsu ienākumiem. Aizņemoties summu, kas ir lielāka, nekā Jūsu faktiskie ienākumi, Jūs tikai radīsiet grūtības sev. Atmaksāt aizdevumu varētu būt ļoti grūti vai pat neiespējami. Daži aizdevēji pārbaudīs Jūsu darbavietu, bet ne vienmēr pārbaudīs Jūsu ienākumu summu.

2 Replies to “Kur saņemt SMS kredītu bez darba vietas”

  • nepiekrītu, sākotnēji likās, ka Tele 2 kampaņa ir galīgi garām, bet gan jau tai sekos super piedāvājums, nu var redzēt, ka nav ne viens, ne otrs, jo Tele 2 piedāvājums nav pilnīgi nekas unikāls ne tur neierobežoti zvani, ne basamkzes jāmaksā mēnesī pat ir salīdzinoši ļoti daudz 9 Ls.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *