Kur saņemt papildu summu pie esoša kredīta?

Ja nepieciešama konkrēta papildu naudas summa, ir skaidrs, kāds ir risinājums – nereti tiek paņemts kredīts, un problēmas uz laiku tiek atrisinātas. Taču ko darīt, ja kredīts jau ir paņemts, taču nauda tik un tā vajadzīga vēl mazliet? Tādā gadījumā ir labi, ja ir iespējams saņemt papildu summu pie Jūsu jau esošā kredīta.

Vispirms der izvērtēt, kādēļ tas tā noticis. Ja šis nav unikāls gadījums, bet gan jau regulāra prakse, tad nopietni jāaplēš savs finanšu stāvoklis un jāmēģina saskatīt, kur ir problēma. Ja naudas trūkums pat ar kredīta palīdzību arvien atkārtojas, ir jācenšas kaut kas mainīt savā naudas plūsmā, iespējams, samazinot izdevumus tur, kur tas ir nepieciešams, vai kā citādi.

Kā var aizņemties papildu summu?

Faktiski šādu pakalpojumu piedāvā overdrafts jeb kredītlīnija – gan banku, gan nebanku kreditoru sniegts pakalpojums. Šī iespēja nodrošina to, ka Jums ir pieejama summa līdz konkrētam limitam, kuru varat tērēt. Samaksa tiek prasīta tikai par reāli iztērēto summu, tātad tikai par to naudu, ko esat iztērējis – un arī komisijas maksa tiek prasīta tikai par to.

Šāds pakalpojums var noderēt, ja esat atklājis, ka šāda situācija par līdzekļu nepietiekamību Jūs piemeklē bieži. Tādējādi Jūs nebūsiet paņēmis pārāk lielu summu, kura jāiztērē, taču savā ziņā būsiet nodrošinājies un Jums vienmēr būs pieejami nepieciešamie finanšu līdzekļi.

Kādi kreditori piedāvā aizņemties papildu summu pie jau esošās?

SMScredit

Tā ir taisnība, ka daži kredītu devēji Latvijā tomēr piedāvā iespēju aizņemties atkārtoti, kad iepriekšējais kredīts vēl nav atmaksāts. To dara tādi uzņēmumi kā SMScredit.lv, Ondo.lv un Vivus.lv.

Ondo.lv ātrais kredīts

Pie SMScredit.lv ir iespējams paņemt papildu summu, ja Jums ir aktīvs kredīts un Jūsu pieejamais kredītlimits ir vai nu lielāks, vai nu vienāds par 5 eiro. Tādā gadījumā Jums ir iespēja saņemt klāt vajadzīgos finanšu līdzekļus,  šo funkciju varat veikt savā lietotāja profilā mājas lapā SMScredit.lv vai arī zvanot pa klientu apkalpošanas tālruni. Svarīgi atzīmēt, ka Jūsu kredīta atmaksas termiņš nemainīsies – kāds tas bija pirms papildu summas aizņemšanās, tāds tas arī paliks, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai spēsiet atmaksāt šo papildinājumu, nesabojājot savu kredītvēsturi. Jums tiks sagatavots jauns kredīta atmaksas rēķins, tajā būs iekļauti abi rēķini – gan esošais, gan jaunās papildu summas.

VIVUS.lv

Gan pie Ondo.lv, gan pie Vivus.lv varat palielināt savu esošā aizdevuma summa sava kredītlimita ietvaros, kāds Jums ir noteikts pie šī aizdevēja. Tā kā vienam cilvēkam var noformēt tikai vienu aizdevumu, tad šī papildu summa tiks apvienota ar esošo kredītu. To var izdarīt savā klienta profilā mājas lapā, piesakot papildu aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *