Kur izmantot ātro kredītu?

Īstermiņa kredīts ir aizdevums, kuru vislabāk ņemt ar jau skaidru domu un mērķi par tā izlietošanu. Mūsdienās to iegūt ir ļoti vienkārši, jo, ai to saņemtu, personai nepieciešams būt pilngadīgai, parasti jāreģistrējas aizdevuma uzņēmuma mājas lapā, jānorāda personu apliecinoša informācija, kontakttālrunis un nauda jau ripo jūsu kontā. Vajadzīgo summu varat dabūt vienā mirklī ar interneta vai īsziņas starpniecību.

Bet kur ir problēma?

Jo vieglāk pieteikties kredītam, jo vairāk neatbilstošas personas tam piesakās. Kreditori reizēm pavirši izvērtē maksātspēju, kā rezultātā atmaksāt kredītu nav iespējams. Ātro kredītu pieejamība tiek kompensēta ar ļoti augstu procentu likmi. Kreditori pievilina klientus ar dažādām akcijām, piemēram, pirmais kredīts jāatdod bez procentiem, vienā firmā ņemot atkārotu aizdevumu, iespējams palielināt aizņēmuma apmēru – šie triki atrodas gandrīz katrā firmā. Kreditori piedāvā laicīgi pagarināt atdošanas termiņu, taču tas arī ir maksas pakalpojums, kas vāveres riteni tikai paildzina. Nedzīvojiet ilūziju varā un apzinieties – ja aizdevuma summa netiks atdota laikā, kredīta izsniedzēju firma var vērsties (un, visticamāk, to darīs) pie parādu piedzinējiem, kas nebūt nav saudzīgs pasākums.

Kam tad ir domāti ātrie kredīti?

Saņemt ātro kredītu

Pārsvarā tie domāti, lai īsā laika posmā cilvēks ar finansiālām problēmām spētu tās atrisināt. Daudzi no mums nevēlas un uzskata par apkaunojošu lietu naudu aizņemties no paziņām vai radiem, tādēļ tiek izvēlēts šis gadījums.

Kam ātrie kredīti nav domāti – personām ar ieilgušām naudas grūtībām, jo aizdevums primāri ir paredzēts ārkārtas situācijām, bet bezatbildīgi cilvēki šo iespēju izmanto arī citos gadījumos, kas sagādā problēmas

Kad ātrais kredīts ir noderīgs?

Saņemt ātro kredītu

Īstermiņa kredīts var tikt saukts par racionālu un vajadzīgu, kad cilvēkam papildu finanšu līdzekļi ir vajadzīgi slimnīcas rēķinu segšanai, medikamentu iegādei, automašīnas remontam vai citu neatliekamu maksājumu veikšanai, kuri gaidīt nevar. Faktiski – izdevumi, kuri nav paredzami un kuros vajadzība ātri tos nosegt var rasties negaidot.

Piemērs no dzīves – auto remonts arī pēkšņi var pieprasīt lielus līdzekļus, jo nav noslēpums, ka dažreiz šie pakalpojumi servisā var būt visai dārgi, it sevišķi parastajam ierindas iedzīvotājam. Ja zināt, ka aizdevumu varēsiet nomaksāt ar tuvāko mēnešalgu palīdzību – uz priekšu.

Kur nevajadzētu izmantot ātros kredītus?

Diemžēl ātrais kredīts izklaidēm ir nepārdomāts lēmums – bieži dzirdēti stāsti par cilvēkiem, kuriem spēļu zālē beidzas nauda, taču ar vienu sms tā tiek papildināta. Zināt, ka, lai apmierinātu savas vēlmes bieži, itin bieži var atrast naudas ziņā lētākas alternatīvas. Tā jūs varat gūt tieši tādu pašu labumu, turklāt neaizņemoties ātro kredītu un nesabojājot savu ikdienu. Tas attiecas arī uz aizņēmumiem, kurus kredītņēmējs nevar laicīgi nosegt, jo neizlēmīga rīcība var novest pie liekiem izdevumiem. Kreditori ar soda naudām vai garākiem atmaksas termiņiem netaupās, un pasargāt nespēs pat patērētāju likums.

Ikkatram saprātīgam cilvēkam ir pilnīgi skaidrs, ka kredītam vienmēr jābūt pārdomātam – vienalga, vai tas ir kredīts bankā vai ne. Vienmēr ir pirmām kārtām jau jāizlemj katram pašam – vai tiešām vajadzīgs izmantot ātrā kredīta pakalpojumu, vai nav iespējams atrisināt situāciju citādi? Otrkārt, rūpīgi jāizvērtē sava spēja šo aizdevumu atmaksāt, jo no tā ir atkarīga gan jūsu tālākā kredītvēsture, gan manta, īpašums un patiesībā pat jūsu brīvība. Ja kaut mirkli ir pamatotas šaubas, ka kredītu varēsiet bez problēmām nomaksāt, labāk neiepīties šādā riskantā pasākumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *