Kur atrast bezprocentu kredītu?

Bezprocentu kredīts ir kredīts, kuru aizņemoties, beigu termiņā atdodat tikpat, cik aizņēmāties. Bezprocentu kredīts aizdevējam ir izdevīgs tikai retos gadījumos.

Piemēram, tas ir izdevīgs, ja aizdotajai valūtai notiek deflācija – vērtības palielināšanās. Tas var būt izdevīgs aizdevējam arī tad, ja ir iespēja, ka kredītņēmējs kredītu neatdos, bet pirms tam panākta vienošanās par procentiem, kas stājas spēkā, ja parādnieks neatdod summu laikā. Tā kā Latvijā naudas vērtība krītas, skaidrs, ka bezprocentu kredītu tāpat vien neviens nedod, bez tam, tas tāpat nebūtu īsti racionāls naudas pelnīšanas veids.

Kur atrast bezprocentu kredītu?

Bezprocentu kredīts

Bezprocentu kredīts, vismaz Latvijā, ekskluzīvi ir ātrais jeb SMS kredīts. Tikai šie kredītdevēji piedāvā jums atdot tikpat lielu summu, cik aizdevāties. Protams, ja neņem vērā bezprocentu aizdevumus, kas notiek draugu, paziņu un radinieku starpā.

Kā jūs var kvalificēties bezprocentu ātrā kredīta saņemšanai?

Kredīts bez procentiem gandrīz visos gadījumos tiek piedāvāts jauniem klientiem. Piemēram, OPEN credit, CreditON, SMScredit.lv u.c. kredītdevēji jauniem klientiem piedāvā bezprocentu īstermiņa aizdevumus. Bez tam, pie šiem pat ļoti izdevīgajiem noteikumiem klāt nāk akcijas – CreditON vēl nesen veica akciju, kuras ietvaros klienti varēja atdot mazāk, nekā viņi aizņēmās. Savukārt SMScredit.lv sadarbībā ar LuLu picu piedāvāja bezmaksas lielo picu katram jaunajam klientam. Kur ir āķis? Ja aizdevumu neatdod laikā, jāmaksā tikpat, cik būtu jāmaksā parastam klientam.

Citi aizņēmuma veidi, kas tuvojas bezprocentu kredītam

Jocīgi, bet šeit var pieminēt lombardus. Par mantas atķīlāšanu ir jāmaksā mazāki procenti – vismaz gada likmi ņemot – nekā ātrajos kredītos. Bez tam, arī lombardi pamazām cenšas ielauzties ātro kredītu tirgū, piedāvājot naudas aizdevumus uz vietas. Tie gan netiek aktīvi reklamēti tīmeklī, jo vairāk koncentrējas uz internetu nelietojošo iedzīvotāju daļu.

Bez jau minētās aizņemšanās no tuviniekiem, bezprocentu kredīta efektivitātei tuvojas arī dažādi īstermiņa līzinga veidi, taču vienmēr jārēķinās gan ar to, ka vajadzēs segt kredīta noformēšanas, kā arī uzraudzības maksu. Citur bezprocentu – un arī ļoti mazu procentu – kredīts ir mīts, it sevišķi ja runa par īstermiņa kredītu.

Ko der zināt par bezprocentu kredītu?

Neviens – it sevišķi aizdevumu firmas, jāpiebilst, – nav labdaris, bet siers peļu slazdā ir par velti tikai katrai otrajai pelei. Kaut arī kārdinājums aizņemties bezprocentu kredītu var būt liels, bieži šādā veidā reklamētie kredīti ir nekas cits kā krāpšana. Bezprocentu kredīts patiešām ir pieejams, taču tikai pie uzticamiem aizdevējiem, kā, piemēram, laika provi izturējušām ātro kredītu kompānijām.

Aizņemies atbildīgi, un, kaut arī zinām, ka līguma nosacījumi labi jāpārbauda vienmēr, iegaumē – kad aizņemies ‘bezprocentu kredītu’, līguma papīrus apskati ar palielināmo lupu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *