Kur aizņemties patēriņa kredītu

Patēriņa kredīts, ņemts vai nu bankā vai pie kāda no nebanku kreditoriem, var būt labs līdzeklis, kas palīdzēs sasniegt kādu vēlamu mērķi vai sakārtot finansiālo situāciju. Kā ar katru aizdevumu, tāpat arī ar patēriņa kredītu, pirms sava paraksta uzlikšanas uz kredīta līguma ļoti svarīgi ir izprast, kā aizdevumu izmantot atbildīgi. 

Saņemt patēriņa kredītu internetā

Pieteikties

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu atmaksas iespēju.

Lai lēmuma pieņemšana neradītu negatīvas sekas, ir svarīgi pievērst uzmanību 3 galvenajiem punktiem, kuru ievērošana noteikti palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu un samazināt ar kredītsaistībām saistīto riska līmeni.

Pirmais solis – pārliecināties, ka patēriņa kredīts ir piemērotākais aizdevums

Pirmais solis jebkuru kredītsaistību uzņemšanās gadījumā ir pārliecināties par to, ka izvēlētais aizdevuma veids būs piemērotākais un esošajai situācijai atbilstošākais. Ir situācijas, kurās patēriņa kredīts būs piemērotākais aizdevuma veids, tomēr ir dažādas situācijas, kurās labāk būtu izvēlēties citu kredīta veidu. Patēriņa kredīti parasti tiek piešķirti bez nodrošinājuma, tāpēc tiem ir augstākas procentu likmes nekā, piemēram, hipotekārajiem aizdevumiem, kuru piešķiršanas viens no galvenajiem nosacījumiem ir ķīlas vai galvotāja esamība.

Otrais solis – izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu

Pēc tam, kad ir pieņemts lēmums par to, ka patēriņa kredīts ir labākais konkrētās situācijas risinājums, ir nepieciešams sameklēt piemērotāko piedāvājumu. Katram kreditoram ir atšķirīgi kredīta ņemšanas un atmaksas nosacījumi, kā arī termiņi un procentu likmju lielumi, tāpēc ir svarīgi izpētīt konkrēto tirgu un atrast labākos un savai personīgajai situācijai piemērotākos kredīta noteikumus, jo piedāvājums, kur aizņemties patēriņa kredītu, ir pietiekošs.

Ir dažādas iespējas, kā iegūt nepieciešamo informāciju par patēriņa kredītiem:
  • Apmeklējot kreditoru filiāles, kurās ir iespēja aprunāties ar klientu apkalpošanas speciālistiem;
  • Zvanot uz kreditoru klientu apkalpošanas centriem;
  • Meklējot informāciju internetā, kur vairākās mājaslapās vienkopus ir apkopota informācija par dažādu kreditoru piedāvājumiem.

Jau skaidrs, kur aizņemties patēriņa kredītu internetā? Pēc tam, kad ir iegūti vairāki piedāvājumi, ir nepieciešams pieņemt lēmumu par sev piemērotāko, ņemot vērā ne tikai to, kurš būs izdevīgākais piedāvājums no finansiālā viedokļa, bet arī, piemēram, kreditora reputāciju, citu klientu atsauksmes un citus faktorus, kas var būt būtiskas visā kredīta termiņa laikā.

Trešais solis – sagatavot kredīta atmaksas plānu

Pirms kredīta līguma parakstīšanas, ir svarīgi sastādīt aizdevuma atmaksas plānu. Šāda plāna sagatavošana ļaus nodrošināt to, ka tiek izvērtēta sava maksātspēja, reāli apskatīti savi ienākumi un izdevumi un netiek ņemts pārlieku liels kredīts, kuru būs problēmas laicīgi atmaksāt.

Pirms kredīta ņemšanas ir jābūt skaidri zināmam, cik lieli ikmēneša maksājumi var tikt novirzīti kredīta atmaksai – kredīta speciālisti norāda, ka kredītsaistībām nevajadzētu būt lielākām par 30 procentiem no ikmēneša ienākumiem. Atbildīga aizņemšanās nozīmē tieši to, ka kredītņēmējs apzinās savas finansiālās iespējas un neuzņemas saistības, kuras nevar izpildīt.

Tagad zini, kur aizņemties patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts var būt labs līdzeklis, kura pārdomāta izmantošana, var palīdzēt atrisināt dažādas dzīves situācijas, tomēr vienmēr ir nepieciešams atcerēties – ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot visus ar kredīta ņemšanu saistītos aspektus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *