Kur aizņemties ātro kredītu no 19 gadiem

Kaut arī 19 gadi nav tas vecums, kad vairākums cilvēku strādā, tas nemaina faktu, ka daži arī no agrāka vecuma gūst regulārus ienākumus un tāpēc varētu saņemt ātro kredītu. Šajā rakstā apskatīsim dažus kredītdevējus, kuri izsniedz ātro kredītu no 19 gadu vecuma.

Kredītdevēji, kas izsniedz kredītu no 19 gadu vecuma:

●             SMSCredit.lv

SMSCredit.lv izsniedz pirmo kredītu bez procentiem. To var saņemt no 18 gadu vecuma (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem), un nav nepieciešami regulāri ienākumi. Tiesa, pirmo kredītu bez maksas šeit saņemt varēs tikai retais, jo pēdējie pieejamie dati rāda, ka šo kredītdevēju ir izmantojuši jau 110,000 Latvijas iedzīvotāju.

●             Vivus.lv

Vivus.lv izsniedz ātro kredītu no 19 gadu vecuma (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem). Ja jau esat reģistrējies SMSCredit.lv vai vēlaties kredītu ar ilgāku termiņu vai summu, tad Vivus.lv ir priekš jums. Kredītu var noformēt summā līdz 1500 eiro un termiņā līdz pat diviem gadiem, taču summas griestus nosaka individuāli.

●             Credit24.lv

Ja jums ir regulāri ienākumi, Credit24.lv ir ļoti labs variants, kā saņemt naudu. Tāpat kā SMSCredit, Credit24 izsniedz kredītu jau no 18 gadu vecuma, taču, kā teikts, pieprasa ienākumus. Maksimālā summa ir 4000 eiro, bet termiņš – 36 mēneši.

●             InCredit.lv patēriņa kredīts

Maksimālā summa līdz 21 gada vecumam – 300 eiro. Nepieciešami arī ienākumi. Līdzīgu kredītu varat saņemt bankā “Citadele”. Abos no šiem gadījumiem būs nepieciešami regulāri ienākumi. InCredit piedāvājums ir izdevīgs, ja vēlaties naudu atdot ilgākā laika posmā – patēriņa kredīts tur pieejams līdz 36 mēnešu termiņā.

Ko der zināt, pirms aizņematies

Ātrais kredīts ir ātrs aizdevums, kas paredzēts, lai segtu finanšu iztrūkumus. Ja jums nav regulāru ienākumu, tad par finanšu iztrūkumiem nevar runāt, jo, lai tāds rastos, jābūt arī kādam pamatam. Neriskējiet ar saviem un savu tuvinieku, un draugu nerviem, ja neesat drošs, ka varēsit kredītu atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *