Kur aizņemties ātro kredītu

Šajā rakstā uzzināsi, kur aizņemties ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Tas ir bezprocentu ātrais kredīts – atmaksā tik, cik aizņēmies. To var saņemt 10 līdz 20 minūšu laikā ar pārskaitījumu uz klienta bankas kontu. Reģistrējies, piesakies un saņem naudu savā bankas kontā bez nekādām problēmām, jo ātrais kredīts internetā ir moderns un mūsdienīgs risinājums.

SMScredit ātrais kredīts

Šis neticami izdevīgais piedāvājums dod Tev iespēju pirmo reizi aizņemties no SMScredit.lv pilnīgi bez procentiem – nekādas komisijas, nekādi procenti. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā aizdevējam tikai tik daudz, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Eur 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Eur 100. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Eur 200 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Eur 200. Naudas summu un atmaksas termiņu izvēlies pats iekš kredīta kalkulatora.

Kad aizņemties ātro kredītu internetā?

Ja Tev ir radušās pēkšņas finansiālas problēmas un apzinies, ka ātrais kredīts ir saistības, tad tas var būt labs īstermiņa risinājums. Ja Tev ir darba vieta vai ienākumi, tad Tev nevajadzētu uztraukties par naudas atmaksu, jo naudu varēsi atdot algas dienā.

Atmaksāt ātro kredītu var šādi:

Tu vari atmaksāt ātro kredītu noteiktajā atmaksas termiņā vai pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu, lai neizbojātu savu kredīta vēsturi.

1.       Internetbankā, ieskaitot naudu SMScredit.lv kontā;

2.       Uzrādot pa pastu saņemto SMScredit.lv rēķinu:

Jebkurā bankā, jebkurā filiālē, visā Latvijas teritorijā;

Jebkurā Latvijas Pasta nodaļā;

Jebkurā Narvesen vai Plus Punkts kioskā;

Ja esi izvēlējies otro variantu – kredīta atmaksas termiņa pagarināšana, tad atceries, ka kredīta pagarinājums ir jāveic vēl pirms pienākušas kredīta atdošanas termiņa beigas. Par veiksmīgu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu SMScredit.lv Tevi informēs, nosūtot īsziņu. Ātrā kredīta atmaksu Tu varēsi pagarināt tik reižu, cik nepieciešams, ja vien nepārkāpsi kredīta līguma nosacījumus. Izvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Aizņemies atbildīgi un atceries, ka pirmais kredīts ir bez procentiem – varēsi atmaksāt tik daudz naudas, cik Tev izsniedza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *