Kredītucentrs ātrais kredīts

Ķīla un galvojums nav nepieciešams, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā no Kredītu centrs. Kredītucentrs izsniedz ātro kredītu sākot no 18 gadiem.  Kredītucentrs izsniedz ātros kredītus līdz 200 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Pieteikties Kredītucentrs ātrajam kredītam:

Kredītu centrs ātrais kredīts

Kredītucentrs.lv jeb SIA “PRO INVEST GROUP” neizsniedz jaunus kredītus no 01.11.2011. Apskati citus ātro kredītu izsniedzējus šeit, lai aizņemtos izdevīgu kredītu. Tu vari aizņemties ātro kredītu bez maksas, jo sādu kredītu bez procentiem un komisijas maksas piedāvā vairāki aizdevēji.

Ātrais kredīts tiek izsniegts darba dienās no 8:00 līdz 17:00, bet kredīta pieteikumus var iesniegt 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Ātrais kredīts tiek izsniegts dažu minūšu laikā uz bankas kontu, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā.

Kas var saņemt ātro kredītu pie Kredītu centrs

  • Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam
  • Nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • Jābūt strādājošai fiziskai personai

Tik ātri, ērti un vienkārši var saņemt ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojumiem. Būtiskākā prasība ir vēlme saņemt izdevīgu kredītu internetā.

Kredītucentrs ātrie kredīti

Pie Kredītu centrs var pieteikties kredītam no 1 līdz 200 Ls. Visi nevar saņemt 200 Ls lielu ātro kredītu, jo Kredītu centrs ir izstrādājis programmu, kas lojāliem klientiem ļauj aizņemties daudz lielāku naudas summu. Ja klients ir aizņēmies vismaz 5 ātros kredītus pie Kredītu centrs un atmaksājis bez pārkāpumiem, tad viņam, kā lojālam klientam ir pieejams ātrais kredīts līdz 150 Ls. Ja klients ir aizņēmies vismaz 8 ātros kredītus pie Kredītu centrs un atmaksājis bez pārkāpumiem, tad viņam, kā lojālam klientam ir pieejams ātrais kredīts līdz 200 Ls. Jo lojālāks ir klients, jo lielāks ātrais kredīts tiek piedāvāts.

Kā saņemt Kredītucentrs kredītu internetā

Lai saņemtu kredītu nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un bankas konts, kādā no Latvijas bankām. Tev būs jāpiereģistrē savs lietotāja profils, kurā ievadīsi datus par sevi. Aizpildi visu korekti, jo kļūdainu datu ievadīšana ir viens no iemesliem, kāpēc tiek atteikts izdevīgais kredīts. Tiklīdz Tev būs izveidots savs lietotāja profils, piesakies kredītam. Ātro kredītu izsniedzēji jauniem klientiem pieprasa apstiprināt savu lietotāja profilu. Kredītucentrs gadījumā ir jāpārskaita tikai 0.01 Ls uz Kredītucentrs bankas kontu. Viens santīms ir jāpārskaita no sava bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas brīdī. Kredītu piesaki internetā, izveidojot savu lietotāja kontu, kurā arī varēsi izvēlēties kredīta summu un atmaksas termiņu. Tā ir ātra un vienkārši saprotama reģistrācija, lai to varētu izpildīt bez problēmām arī datora iesācējs.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt Kredīta centra ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Ja Tu proti aizņemties atbildīgi, tad šis piedāvātais Kredītacentra interneta kredīts būs labs palīgs arī Tev.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *