Kredītu savienošana

Finanses

Kredītu savienošana ir viens no vienkāršākiem veidiem, kā ērti un daudz izdevīgāk dzēst vairākus nelielus vai pat lielus aizdevumus, kas noformēti pie dažādiem aizdevējiem.

Vairākas kredītsaistības var radīt neērtības to apmaksas laikā, turklāt maksājot procentu maksu par katru aizdevumu atsevišķi, kopējā pārmaksa par kredītsaistībām varētu būt ievērojama. Lai kredītu apmaksas procesu padarītu ērtāku un kredītsaistības izdevīgākas, veiciet kredītu savienošanu jeb aizdevumu apvienošanu.

Apvienot jau esošas kredītsaistības piedāvā vairāki aizdevēji, tāpēc pirms apvienošanas procesa uzsākšanas, vajadzētu veikt piedāvājumu salīdzināšanu, tādā veidā nodrošinoties, ka apvienošanas process būs patiesi izdevīgs.

Pēc būtības kredītu savienošana ir viena lielāka aizdevuma noformēšana vairāku aizdevumu dzēšanai, līdz ar to izvēloties jauno aizdevēju jeb kredītdevēju, kurš veiks kredītu apvienošanu, noteikti pievērsiet uzmanību ne tikai kredīta procentiem un citām ar to saistītām izmaksām, bet arī aizdevuma nosacījumiem.

Apvienojot aizdevumus Jūs iegūsiet jaunu kredītu, kura apmaksu varēsiet veikt ar mēneša maksājumu palīdzību, līdz ar to izvēlieties aizdevuma atmaksas termiņu, kas atbilstu Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām, kā arī informējiet aizdevēju par vēlamo maksājumu datumu. Vairāki aizdevēji, kā izvēlēs pakalpojumu, piedāvā noslēgt līgumu par automātisko rēķinu apmaksu, kā rezultātā kredīta apmaksa tiktu veikta katru mēnesi no Jūsu norādītā maksājumu konta, un Jums par šiem maksājumiem vairs nebūtu jāuztraucas.

Lai kredītu savienošana noritētu veiksmīgi, aizņemieties atbildīgi. Lai aizņemtos atbildīgi, izvērtē aizdevuma nepieciešamību un atmaksas iespējas. Neaizmirsti, ka Latvijā ir pieejami dažādi kredītu veidi, kuri domāti dažādām dzīves gadījumiem. Katrs kredīts ir piemērots savam dzīves gadījumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *