Kredītu izsniedzēji

Ātro, SMS, patēriņa kredītu un kredītlīnijas nebanku kredītdevēji. ZUZ.lv piedāvā visus aizdevējus un nelielu aprakstu par tiem. Noklikšķini ar labo peles taustiņu uz sev interesējošo aizdevēju un uzzini vairāk, ko piedāvā kredītu sniedzējs.

Nebanku kredītu sniedzēji

SMScredit ātrais kredīts – Uzzini visu svarīgo, kas nepieciešams, lai varētu saņemt SMScredit ātro kredītu bez ķīlas. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties!

Vivus ātrais kredīts – Populārs ātro kredītu aizdevējs, kurš piedāvā kredīta summas līdz 3000 eiro uz termiņu līdz 48 mēnešiem.

CreditON ātrais kredīts – Uzzini visu svarīgo, kas nepieciešams, lai varētu saņemt CreditON ātro kredītu bez ķīlas.

SohoCredit ātrais kredīts – Uzzini visu svarīgo, kas nepieciešams, lai varētu saņemt Sohocredit ātro kredītu bez ķīlas.

Credit24 ātrais kredīts – Credit24 ir atbildīgs aizdevējs, uzticams un kā izvēle numur viens ikdienas finanšu vajadzībās. Credit24 ir ātro kredītu sniedzējs, kas cenšas piedāvāt ātru patēriņa kredītu.

Greencredit ātrais kredīts – Kas nepieciešams, lai es varētu saņemt Green credit ātro kredītu?

ViaSMS ātrais kredīts – Uzzini visu svarīgo, kas nepieciešams, lai varētu saņemt ViaSMS ātro kredītu bez ķīlas.

Ferratum ātrais kredīts – Viss par Ferratum ātro kredītu. Pirmais un piektais kredīts bez procentiem!

Minicredit ātrais kredīts – Uzzini visu svarīgo, kas nepieciešams, lai varētu saņemt Minicredit ātro kredītu bez ķīlas. Pirmais kredīts bez maksas!

Kredits365 ātrais kredīts – Populārs Latvijas aizdevējs, kurš piedāvā aizņemties viegli saprotamu ātro kredītu uz dažādiem atmaksas termiņiem.

Kredits7 ātrais kredīts – Aizņemties bez procentiem un komisijas – pirmajā aizņemšanās reizē.

OpenCredit ātrais kredīts – Opencredit piedāvā aizņemties ātro kredītu līdz 1500 eiro uz laiku līdz 12 mēnešiem. Pirmais kredīts līdz 350 eiro no Opencredit aizdevēja ir bez procentiem.

Finanza ātrais kredīts – Jauns ātro kredītu aizdevējs, kurš piedāvā divu veidu kredītus. Izvēlies sev piemērotāko ātro kredītu vai patēriņa kredītu.

Trīs aizdevumu veidi

Domājot par kredītņēmēju ērtībām un vajadzībām, tiek piedāvāti dažāda veida aizdevumi:

  1. Īstermiņa kredīti, kas paredz salīdzinoši nelielas naudas summas izsniegšanu un neilgu laika posmu;
  2. Patēriņa kredīts, kas piemērots lielākiem plāniem, piemēram, mājokļa remontam. Pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi izvērtēt visus faktorus, piemēram, atmaksas termiņu, procentu likmi, ikmēneša maksājuma apmēru, lai saprastu, vai šis risinājums tiešām būs piemērots;
  3. Kredītlīnija – iespēja aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Tas ir ērti, ja neesi drošs, cik liela summa būs nepieciešama.

Lai saprastu, kurš no aizdevuma veidiem ir Tev piemērotākais, izvērtē vairākus faktorus, piemēram, aizdevuma summu, atmaksas termiņu, arī procentu likmi un vecuma ierobežojumus. Ņem vērā, ka liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā, sākot ar 20 gadu vecumu. Par tādu praksi vienojušies Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. To kredītdevēju mājaslapās, kas pievienojušies šim asociācijas izveidotajam Labas prakses standartam, redzama atpazīstamības zīme ‘’atbildīgs aizdevējs’’.

Nebanku kredītu aizdevēji ir uzņēmumi kuri nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām. Saistībā ar ātrajiem kredītiem jāsaka ka šie ir īstermiņa aizdevumi kuru apjoms ir diezgan neliels. Parasti, šie aizdevumi nepārsniedz dažus simtus un maksimālās aizdevuma summas ir pieejamas tikai aizņemoties atkārtoti. Termiņi, parasti, ir līdz 30 dienām jeb vienam mēnesim. Šie nebanku kredītu aizdevēji piedāvā aizdevumu arī pagarināt. Aizņemoties 150 Eiro uz 30 dienām, katram var rasties kādi neparedzēti apstākļi kuri neļauj veiksmīgi atmaksāt šo kredītu, tad, varam pagarināt atmaksu līdz 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojumus, kurš ir jāapmaksā uzreiz un summa ir atkarīga no kopēja aizdevuma apjoma un pagarināšanas termiņa. Pagarināšanas termiņi, izmaksas un pagarināšanas iespēju skaits ir atkarīgs no katra atsevišķā aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *