Kredītu izsniedzēji

Ātro, SMS, patēriņa kredītu un kredītlīnijas nebanku kredītdevēji. ZUZ.lv piedāvā visus aizdevējus un nelielu aprakstu par tiem. Noklikšķini ar labo peles taustiņu uz sev interesējošo aizdevēju un uzzini vairāk, ko piedāvā kredītu sniedzējs.

Nebanku kredītu sniedzēji

Trīs aizdevumu veidi

Domājot par kredītņēmēju ērtībām un vajadzībām, tiek piedāvāti dažāda veida aizdevumi:

  1. Īstermiņa kredīti, kas paredz salīdzinoši nelielas naudas summas izsniegšanu un neilgu laika posmu;
  2. Patēriņa kredīts, kas piemērots lielākiem plāniem, piemēram, mājokļa remontam. Pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi izvērtēt visus faktorus, piemēram, atmaksas termiņu, procentu likmi, ikmēneša maksājuma apmēru, lai saprastu, vai šis risinājums tiešām būs piemērots;
  3. Kredītlīnija – iespēja aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Tas ir ērti, ja neesi drošs, cik liela summa būs nepieciešama.

Lai saprastu, kurš no aizdevuma veidiem ir Tev piemērotākais, izvērtē vairākus faktorus, piemēram, aizdevuma summu, atmaksas termiņu, arī procentu likmi un vecuma ierobežojumus. Ņem vērā, ka liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā, sākot ar 20 gadu vecumu. Par tādu praksi vienojušies Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. To kredītdevēju mājaslapās, kas pievienojušies šim asociācijas izveidotajam Labas prakses standartam, redzama atpazīstamības zīme ‘’atbildīgs aizdevējs’’.

Nebanku kredītu aizdevēji ir uzņēmumi kuri nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām. Saistībā ar ātrajiem kredītiem jāsaka ka šie ir īstermiņa aizdevumi kuru apjoms ir diezgan neliels. Parasti, šie aizdevumi nepārsniedz dažus simtus un maksimālās aizdevuma summas ir pieejamas tikai aizņemoties atkārtoti. Termiņi, parasti, ir līdz 30 dienām jeb vienam mēnesim. Šie nebanku kredītu aizdevēji piedāvā aizdevumu arī pagarināt. Aizņemoties 150 Eiro uz 30 dienām, katram var rasties kādi neparedzēti apstākļi kuri neļauj veiksmīgi atmaksāt šo kredītu, tad, varam pagarināt atmaksu līdz 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojumus, kurš ir jāapmaksā uzreiz un summa ir atkarīga no kopēja aizdevuma apjoma un pagarināšanas termiņa. Pagarināšanas termiņi, izmaksas un pagarināšanas iespēju skaits ir atkarīgs no katra atsevišķā aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *