Kredītsaistību izbeigšana

ZUZ ātrie kredīti

Lielākajā daļā gadījumu, kredītsaistību izbeigšana notiek automātiski uzreiz pēc pēdējā kredīta maksājuma saņemšanas un neprasa nekādas papildus darbības no aizņēmēja puses. Ilgtermiņa kredītu gadījumā visas papildus maksas ir bijušas iekļautas aizdevuma procentu maksājumos, kuras aizņēmējs apmaksājis pakāpeniski, kopā ar kredīta pamatsummu vai apmaksājis noformējot aizdevumu, taču īstermiņa aizdevuma gadījumā, procentu un komisijas maksa tiek pierēķināta kopējam maksājumam par aizdevumu, kuru veicat līdz kredīta atmaksas termina beigām.

Kredītsaistības iespējams izbeigt un aizdevumu atmaksāt arī pirms iepriekš noteiktā aizdevuma termiņa beigām. Par priekšlaicīgu kredīta atmaksu aizdevējs nedrīkst pieprasīt papildus maksājumus vai vērst jebkāda veida sankcijas. Ja esat nolēmis izbeigt kredītsaistības pirms iepriekš paredzētā termiņa, Jūs varat atmaksāt visu aizdevumu uzreiz vai iemaksāt vairākus lielākus maksājumus, kas ievērojami samazinās atmaksas termiņa garumu, taču ņemiet vērā, ka par šādu darbību veikšanu, Jums iepriekš ir jāsazinās ar aizdevēju un tas jāinformē par Jūsu plāniem.

Beidzoties kredītsaistībām, beidzas arī aizdevuma līguma darbības laiks, līdz ar to, atgriežot kredītu un izbeidzot kredītsaistības, aizdevuma līgums un tajā iekļautie pienākumi un tiesības vairs nav spēkā.

Pirms kredīta noformēšanas, visi aizdevēji piedāvā bezmaksas konsultācijas, kuru laikā, ikviens var uzdot sev interesējošos jautājumus un iegūt informācija par visiem kredītsaistību cikliem, tai skaitā kredītsaistību izbeigšanu un ar to saistītajām līguma niansēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *