Kredits7 ātrais kredīts 2017. gadā

Meklējot ātro kredītu iespējas 2017. gadā, noteikti būsi pamanījis, ka šādus aizdevumus Latvijā piedāvā ļoti daudz un dažādi aizdevēji. Lai izvēlētos sev piemērotāko 2017. gadā, Tev būtu jāņem vērā ne tikai to, kāda būs kredīta procentu likme, bet arī tādus aspektus kā kredīta termiņš, iespēja to pagarināt, pieteikšanās prasības, cik ātri aizdevumu ir iespējams saņemt un tamlīdzīgi. Kredits7 ātrais kredīts 2017. gadā ir viena no iespējām, kuru vari izmantot gadījumā, ja ātri nepieciešami papildus līdzekļi. Apskatīsim visus būtiskākos šī aizdevuma nosacījumus un iegūšanas prasības.

Kādas iespējas piedāvā Kredits7 2017. gadā?

Kredīts7

Kredits7 saviem esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvā divu veidu pakalpojumus:

 • Ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums no 100 līdz 420 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šis aizdevums ir paredzēts negaidītu izdevumu segšanai;
 • Ilgtermiņa kredīts – aizdevums no 150 līdz pat 1500 eiro ar atmaksas termiņu no 2 līdz 24 mēnešiem. Šis aizdevums ir paredzēts lielāku izdevumu gadījumā.

Abi kredīta veidi tiek piešķirti bez nodrošinājuma vai ķīlas.

Kas nepieciešams, lai pieteiktos Kredits7 aizdevumiem?

Kredits7 ātrais kredīts tiek izsniegts strādājošām fiziskām personām, kas ir:

 • Vecumā no 21 līdz 65 gadiem;
 • Ar deklarētu dzīvesvietu Latvijas Republikā;
 • Ar aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām;
 • Ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu.

Kā pieteikties šogad pie Kredits7?

Kredits7 ātrais kredīts 2017 ir pieejams ērtā un vienkāršā veidā. Ja atbilsti visiem augstāk minētajiem nosacījumiem, vari doties uz Kredits7, kurā Tev būs nepieciešams reģistrēties un aizpildīt kredīta pieteikuma anketu, norādot informāciju par sevi, saviem ienākumiem un izdevumiem, kā arī vēlamo aizdevuma summu un termiņu.

Aizņemoties otro reizi, Tev būs iespēja pieteikties aizdevumam ne tikai internetā, bet arī ar SMS starpniecību, vienkārši nosūtot ziņu par vēlamā aizdevuma lielumu un termiņu uz kreditora norādīto numuru.

Pēc cik ilga laika Kredits7 aizdevums tiek piešķirts?

Kredits7 kredīta speciālisti izvērtē katru kredīta pieteikumu individuāli un sniedz atbildi apmēram 10 minūšu laikā. Ja saņemsi apstiprinošu atbildi, nauda Tavā bankas kontā tiks ieskaitīta apmēram 30 minūšu laikā.

Ņem vērā, ka kredīta pieteikumus kreditors izskata tikai savā darba laikā, tādēļ, ja būsi nokavējis, Tavs pieteikums tiks izskatīts tikai nākamajā darba dienā.

Vai ir iespējams pagarināt kredīta termiņu pie Kredits7?

Kredits7 ātrais kredīts tiek piešķirts ar iespēju pagarināt tā atmaksas termiņu, tomēr tas ir maksas pakalpojums. Piemēram, ja Tavs aizdevums ir 420 eiro uz 30 dienām, atmaksas termiņa pagarinājums par vēl 30 dienām maksās 25.50 eiro.

Kredīts7

Aizņemies atbildīgi vai jautā Kredits7:

 • SIA DELTA CAPITAL
 • Reģistrācijas numurs: 40103291692
 • PVN reģ. Nr: 40103291692
 • Juridiskā adrese: Rīga, Ūdens iela 12-118, LV- 1007
 • E-pasts: info [at] kredits7 [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 27791637
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-022.

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru nevajadzētu izmantot ilgtermiņa finansiālo problēmu kārtošanai, tādēļ pirms piesakies šādam aizdevumam, rūpīgi apsver šāda kredīta nepieciešamību, kā arī to, vai varēsi laicīgi samaksāt kredīta pamatsummu, komisijas maksu un procentu maksājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *