Kredīts zobārsta apmeklējumam

Par laimi, Latvijā zobārsta pakalpojumi nav tik dārgi kā citās valstīs. Tomēr ienākumi arī nav tik lieli kā citur. Tas nozīmē, ka pat tik elementārai lietai kā zobārsta vizītei nereti nākas aizņemties (protams, pie tā vainojama arī cilvēku nespēja vai nevēlēšanās veidot ietaupījumus). Visieteicamākais, protams, ir aizņemties no draugiem vai paziņām, visneieteicamākais – aizņemties. Taču zobu labošana diemžēl nereti ir tik steidzīga, ka nākas ņemt kredītu uzgaidāmajā telpā savā mobilajā telefonā, jo neviens cits tik ātri nemaz nevar palīdzēt.

Ātrs kredīts zobārsta apmeklējumam

Ātrais kredīts

Aizdevumi, kredītiTā kā zobārsta pakalpojumu cenas svārstās – piemēram, no 30 līdz 50 eiro par zoba plombēšanu, līdz vairākiem simtiem vai pat tūkstošiem par plānveida operācijām, lai nodrošinātu jūsu smaidu skaistu un jūsu turpmāko veselību – neapdraudētu, noteikti iespēju robežās jāinteresējas par to, cik vizīte maksās. Plānveida operāciju gadījumā jūs noteikti varat norēķināties arī pa daļām, jo maksāt avansu par ārstniecības pakalpojumiem lielākoties neprasa.

Atkarībā no tā, kāda summa jums būs jāmaksā, jūs varat aizņemties vai nu ātro, vai patēriņa kredītu. Ātrajam kredītam ir lielāki aizdevuma procenti un mazāka summa. Taču ja zināt procedūras izmaksas un zināt arī, ka šo naudu varēsit segt, piemēram, no nākamās algas, jūs varat izmantot ātro kredītu, kas pieejams summā līdz aptuveni 500 eiro.

Savukārt lielākiem izdevumiem piemērots patēriņa kredīts, kuru aizņemties varat summā līdz 3000 un vairāk eiro. Ātrais kredīts jāatdod vienā maksājumā, savukārt par patēriņa kredītu iespējams veikt ikmēneša maksājumu. Atkarībā no tā, kāds risinājums jums ir labāks, varat izvēlēties parocīgāko kredīta veidu. Jāatzīmē arī tas, ka patēriņa kredīta saņemšana prasīs ilgāk – lai gan ātro kredītu varat saņemt 10-15 minūšu laikā, patēriņa kredīta piešķiršana var aizņemt vairākas dienas.

Ko zināt, pirms aizņematies kredītu zobārsta apmeklējumam?

Saņemt kredītu

Lai no vienām zobu sāpēm nenonāktu līdz pavisam citāda veida “zobu sāpēm”, noteikti jāzina, kā kredītu atdosit, kad kredītu atdosit, vai to varēsit atdot, utt. Spiedīgos apstākļos cilvēki mēdz pieņemt steidzīgus lēmumus, taču, ja nevarat naudu dabūt no draugiem vai radiem, varbūt tomēr varat kaut ko ieķīlāt, varbūt tomēr varat kaut ko ātri pārdot. Un, ja stomatologa apmeklējums ieplānots tikai pēc mēneša vai diviem – noteikti ir vērts pagaidīt, pirms izšķiraties par labu kredītam. Varbūt gadās kāds blakusdarbs, varbūt kāds iesaka lētāku speciālistu. Nekad neko nevar zināt, tāpēc vēl jo mazāk vērts pārsteigties.

Un, kad nu kāpsiet nost no zobārsta krēsla – neaizmirstiet paņemt čeku, no kura varēsit atgūt noteiktu naudu par attaisnotajiem izdevumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *